Legia Warszawa - CD Mafra
REKLAMA

Start 12:00

LIVE!: Legia - CD Mafra

Redakcja - Wiadomość archiwalna

O godzinie 12 czasu polskiego w portugalskiej Troi Legia Warszawa zagra czwarty sparing tej zimy. Rywalem "Wojskowych" będzie założony w 1965 roku Clube Desportido da Mafra. Aktualnie zajmuje 6. miejsce w tabeli II ligi portugalskiej i traci do miejsca drugiego, premiowanego awansem do ekstraklasy aż 10 punktów.

TEKSTOWA RELACJA LIVE!

W ostatnim meczu ligowym rozegranym 20 stycznia Mafra pokonała Varzim 2-0. Z kolei w najbliższy poniedziałek zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Vitorii Guimarães.

UWAGA: Decyzją trenera Legii, transmisja tv ze spotkania nie dojdzie do skutku.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 24.01.2019 / 19:37, *.chello.pl

@PrzemoL: Ale trochę szacunku kibicom chyba się należy? W jakimś ułamku na jego pensję się dokładamy...

odpowiedz
SEBO(L) - 24.01.2019 / 19:25, *.chello.pl

@PrzemoL: Jeśli wygramy pierwszy mecz, to buczenie będzie w zawieszeniu :) A jeśli 7 z rzędu, łącznie ze sparingami,to będę buczał do lustra,OK ? :) Tylko przypomnij mi. Liczymy od dzisiaj ;)

odpowiedz
brasu - 24.01.2019 / 15:42, *.vectranet.pl

rozumiem ze to sarkazm.
Jak dla mnie to jest ich nawet za dużo, wiec aby kogoś kupić, najpierw by trzeba było sprzedac lub sie pozbyc, by zszedł listy płac

odpowiedz
PrzemoL - 24.01.2019 / 14:49, *.chello.pl

@PrzemoL: Dodam tylko, że rozumiem, że nawet kiedy Legia będzie miała serię np. 7 zwycięstw z rzędu i w kolejnym meczu również będzie wygrywała, to Ty dalej będziesz buczał na trenera bo nie pozwolił obejrzeć sparingu? Trzymam za słowo.

odpowiedz
Koz - 24.01.2019 / 14:25, *.plus.pl

Niech robi co chce ale już niedługo boisko w Płocku zweryfikuje przygotowania do sezonu. Brak zdecydowanej dominacji oraz efektownego zwycięstwa będzie oznaczał koniec okresu ochronnego dla RSP...

odpowiedz
PrzemoL - 24.01.2019 / 14:24, *.chello.pl

@SEBO(L): Przykro mi, z tym niechodzeniem na mecze zdecydowanie nie trafiłeś. W tym sezonie zdarzyło mi się opuścić tylko jeden i to ze względu na chorobę. Rozumiem, że ktoś o innym zdaniu jest dla Ciebie kibicem sukcesu itp, ale się mylisz. Legią interesuję się od 20 lat, także również pudło. Oczywiście, że dawno nie zdarzyło się to o czym napisałem, ale co stoi na przeszkodzie, żeby się teraz tak nie stało? I powtórzę się, jak dla mnie niech sobie zamyka sparingi dla mediów (MEDIÓW!!! Prezes przecież może sobie obejrzeć, a nawet jeśli dogadał się z RSP, że nie może to ich sprawa), ważne, żeby były efekty.

odpowiedz
Adi - 24.01.2019 / 14:22, *.opera-mini.net

Widze wszyscy fani i potomkowie canal +.dawniej jak chciałeś zobaczyć Legię szło się na stadion.teraz w dupie wam sie przestawia.

odpowiedz
SEBO(L) - 24.01.2019 / 13:41, *.centertel.pl

@PrzemoL: rozumiem,że ligą i Legią interesujesz się max kilka lat,a mecze sobie wybierasz na zasadzie pójdę/nie pójdę ,za zimno/za ciepło, drogo/za późno,obejrzę/a ch.j z tym meczem,i stąd Twoje przekonanie,że dzięki takim "zabiegom" wygramy ligę w cuglach? Pamietasz,kiedy ostatnio tak wygraliśmy ligę? A może pamiętasz, kiedy tak na pewniaka weszliśmy do grupowej pucharów? Ale masz rację,popłaczę nad twoim marnym losem i nieumiejętnością używania głowy. Mało tego,życzę ci, żebyś jako prezes własnej firmy nie został wpuszczany do własnego gabinetu,bo pracownik ci powie,że właśnie w nim sra.I nie odpisuj nawet,zapewne w swoim domu jesteś panem i władcą... :D

odpowiedz
gosc - 24.01.2019 / 13:32, *.237.118

P.Mioduski gdzie są K.... TRANSFERY?????

odpowiedz
Salta - 24.01.2019 / 13:24, *.play-internet.pl

Ludzie. Czemu wy tak narzekacie? Nie ma transmisji to nie ma, trener uznał że tak będzie lepiej. On odpowiada za wynik i on będzie TYLKO za to rozliczany, za wynik to nie dziwcie sie, że robi wszystko żeby był on najlepszy. Dostał pozwolenie na wszystko, ale pod warunkiem wyniku i do tego zmierza. Poczekajcie jeszcze parę tyg na ligę, poogladacie sobie.

odpowiedz
PrzemoL - 24.01.2019 / 13:15, *.chello.pl

@SEBO(L): Popłacz się, że nie możesz sparingu obejrzeć. Człowieku, to są przygotowania, mecze treningowe, niech RSP robi co chce. Ważne, żeby dało to efekt w lidze. Jeśli niedopuszczenie mediów do sparingów sprawi, że w cuglach wygramy ligę i bez większych problemów awansujemy do europejskich pucharów, to dla mnie niech na każdym zgrupowaniu tak robi. Ważne są mecze o stawkę, a nie sparingi.

odpowiedz
SEBO(L) - 24.01.2019 / 12:58, *.centertel.pl

@eLka: To nie on miał trzymać kamerę/y i komentować każdą akcję lub zagranie z opisem,czy tak to miało wyglądać,i czy to trenowali.Nie on budował markę klubu i zainteresowanie Tym klubem.I nie jest tu potrzebna porywająca gra drużyny za jego kadencji,mimo iż nie była ona celem "na już".Ale sranie na kibiców,którzy są tu od wielu lat,i są ciekawi losów drużyny,oraz tego,jak procentują treningi w grze,to już przesada.I tak,jak byłem zwolennikiem jego ciężkich treningów,które są potrzebne,tak przez podejście OLEWAJĄCE kibiców,na chwilę obecną,jeśli nic się nie zmieni,będę pierwszym "buczącym" na Żylecie na dźwięk jego nazwiska...chłopina już przesadził.

odpowiedz
Jerry - 24.01.2019 / 12:52, *.chello.pl

Moze trener nie chce abysmy z psuli sobie dzien patrzac na gre pana dwie lewe nogi

odpowiedz
Pieha - 24.01.2019 / 12:45, *.9.9

Boi się że ludzie zobaczą jak słabo grają,to jest cyrk.!!!!!

odpowiedz
eLka - 24.01.2019 / 12:34, *.tpnet.pl

A kto powiedział, że to wina Sa Pinto? Nikt może z nim tego nie planował :)

odpowiedz
SEBO(L) - 24.01.2019 / 12:22, *.centertel.pl

Ta decyzja jest niżej wora,czas to naprawdę piętnować !!! Nikt nie oczekuje cudów i pięknych akcji w sparingach,ale jest zainteresowanie! Ale skoro trener uznał,że tego nie da się oglądać,to my też od początku rundy możemy uznać,że nie da się na to patrzeć! Już mnie wku.wił kolejną taką decyzją.

odpowiedz
artic - 24.01.2019 / 12:15, *.t-mobile.pl

Dla mnie to ok moga nie transmitowac zadnego sparingu tylko jak Ryśku mistrza nie zdobędzie i nie będzie LM albo LE to dopiero bedzie hej i mowa nienawiści na naszego RSP.

odpowiedz
abudabi - 24.01.2019 / 12:15, *.4.7

Jak w końcu Sa Pinto wyleci, a obstawiam że dotrwa max. do końca rundy to zostaną zgliszcza - wk.wi wszystkich dookoła

odpowiedz
ELka - 24.01.2019 / 12:14, *.tpnet.pl

Coraz bardziej go lubię :) nie zmieniaj się Ricardo!

odpowiedz
lob - 24.01.2019 / 12:13, *.chello.pl

Legia Warszawa

Konto zweryfikowane

@LegiaWarszawa
8 min8 minut temu
Więcej

odpowiedz
Zbycho(L) - 24.01.2019 / 12:13, *.chello.pl

Pan trener nie wyraził zgody. Ten gość zaczyna mnie wkur..iać!!!

odpowiedz
SEBO(L) - 24.01.2019 / 12:06, *.centertel.pl

Czy ten link na życzenie Ricardo "Petarda" również jest utajniony ?

odpowiedz