REKLAMA

NS: Koszulki All Cops Are Bałwans

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nieznani Sprawcy przygotowali koszulki z motywem niedawnej oprawy "All Cops Are Bałwans". Białe t-shirty będzie można nabyć w przerwie niedzielnego meczu z Cracovią pod gniazdem. Cena: 61 złotych. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele ultras.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Gianni Versace - 17.02.2019 / 21:19, *.elartnet.pl

U nas taniej...

odpowiedz
Wojtas70 - 17.02.2019 / 15:40, *.42.126

Witam koszulki zajebioza szkoda że tylko że można je kupić będąc na zylecie

odpowiedz
Vito de Vito - 17.02.2019 / 13:47, *.orange.pl

Jaka jest rozmiarówka (będą większe)?

odpowiedz
Dogwar - 16.02.2019 / 18:27, *.play-internet.pl

Mam takie pytanie do redakcji lub zorientowanych. Czy np będzie możliwość kupienia jej na innych sektorach niż tylko na żylecie? Pytam, bo normalnie jestem na 211 a napisaliscie że tylko będą pod gniazdem. Czy NS planuje sprzedaż np w źródełku przed meczem lub w sklepie zylety pod stadionem? Dzięki za jakiekolwiek info.

odpowiedz
M3 - 16.02.2019 / 14:29, *.vectranet.pl

Ludzie, takie koszulki powinny kosztować max 40 zł. Kto to kupi??? Szesnastolatki.

odpowiedz
Jaro(L) - 16.02.2019 / 13:32, *.plus.pl

Sztos oprawa= sztos koszulka

odpowiedz
Mchr - 16.02.2019 / 11:32, *.play-internet.pl

DO LOLOL; to nie Gdańsk.

odpowiedz
Bade - 16.02.2019 / 10:23, *.jmdi.pl

@Lolol: tego masona?

odpowiedz
kubica - 16.02.2019 / 09:57, *.cyfrowypolsat.pl

@Cg: jak są dla Ciebie marne to po co komentujesz, nie kupuj i tyle. W moim mniemaniu motyw na koszulce przekozacki.

odpowiedz
Alan - 16.02.2019 / 08:50, *.t-mobile.pl

Koszulka kozak i chyba warta ceny

odpowiedz
Ding - 16.02.2019 / 07:57, *.play-internet.pl

Spora cena: zysk na cele ultras będzie znaczny

odpowiedz
Cg - 15.02.2019 / 22:52, *.236.243

Marne....i za taka kase

odpowiedz
Lolol - 15.02.2019 / 22:13, *.t-mobile.pl

Czy na niedzielnym meczu będzie jakieś upamiętnienie premiera Olszewskiego?

odpowiedz