2019-03-09 Arka Gdynia - Legia Warszawa, Michał Kucharczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

VIDEO

Bramki i najciekawsze akcje w meczu z Arką

Wiśnia, źródło: Ekstraklasa TV - Wiadomość archiwalna

Po słabym widowisku Legia dopisała w sobotę kolejne trzy punkty na swoje konto. Mistrzowie Polski pokonali na wyjeździe Arkę Gdynia po bramkach Carlitosa oraz Sandor Kulenovicia. Spotkanie nie stało na najwyższym poziomie. Przyczyniła się do tego również murawa, która była w fatalnym stanie. Zapraszamy do obejrzenia bramek oraz najciekawszych akcji w meczu z Arką.

Skrót z meczu

Gol Carlitosa
Kulenović podwyższa prowadzenie
Bramka Jankowskiego

Strzał Kulenovicia
Zamieszanie w polu karnym Legii
Strzał z dystansu Kucharczyka
Rykoszet, ale Majecki dobrze ustawiony
Znakomita obrona Majeckiego
Fatalne pudło Sochy
Zmarnowana kontra w samej końcówce

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Arek - 10.03.2019 / 23:34, *.tpnet.pl

@#: ale że piłkę z bramki prawie wybił na róg ratując nas przed stratą bramki już zauważyć nie raczyłeś. Pełno tu jakichś gamoni, co siedzą cicho jak Kucharczyk coś strzeli, czy dobry mecz zagra. Jak już coś zawali, to nagle wysyp idiotów. Całe szczęście on już do tego dotarł i farmazoniarzami się nie przejmuje.

odpowiedz
$ - 10.03.2019 / 23:26, *.play-internet.pl

@#: Ja tam nie widziałem żadnych sytuacji 100% Arki,coś tam mieli ale na pewno nie setki. Zresztą Legia też ich nie miała, może oglądaliśmy inne mecze?

odpowiedz
# - 10.03.2019 / 14:40, *.vectranet.pl

Udało się wygrać fartem na takim kartoflisku.Gdyby śledzie wykorzystali swoje sytuacje 100% to byśmy wrócili z Gdyni na tarczy.Totalny brak krycia w 2 połowie a Kuchy mało co nie wpakował piłko do własnej bramki.

odpowiedz
abcd - 10.03.2019 / 13:28, *.vectranet.pl

zajebisty skrót;/

odpowiedz
wuja - 10.03.2019 / 11:56, *.168.23

@Link skrót meczu nie działa : Niemal po każdym meczu tak jest. wrrr

odpowiedz
Link skrót meczu nie działa - 10.03.2019 / 09:22, *.t-mobile.pl

...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.