Kacper Żuk - fot. polski-tenis.pl

Kacper Żuk halowym wicemistrzem Polski U-23

Dwa srebrne medale wywalczył tenisista Legii, Kacper Żuk podczas Halowych Mistrzostw Polski do lat 23, które odbyły się w Bytomiu. Legionista w singlu pokonał czterech rywali, a w finale musiał oddać mecz z Piotrem Matuszewskim walkowerem, ze względu na wyjazd na turniej M15 w egipskim Szarm el-Szejk. Niestety przeciwnik legionisty nie przystał na rozegranie finałowego spotkania dzień wcześniej. Zwycięzca turnieju otrzymał dziką kartę do turniejów ITF World Tennis Tour rozgrywanych w tym sezonie w naszym kraju. W singlu Żuk w parze z Matuszewskim dotarli do finału, gdzie po niezwykle zaciętym spotkaniu przegrali z parą Mikuła/Wójcik 6-7(6), 7-5, 8-10.