Marko Vesović zagrał dla swojej reprezentacji narodowej - fot. Woytek / Legionisci.com

Grali legijni stranieri

W ostatnich dniach kilku legionistów miało okazją zagrać w swoich reprezentacjach narodowych. W czwartek Dominik Nagy znalazł się na ławce rezerwowych Węgier w meczu ze Słowacją, ale nie pojawił się na placu gry. Węgrzy przegrali ze Słowakami 2-0, a jedną z bramek dla gospodarzy zdobył były legionista Ondrej Duda.

W piątek Marko Vesović spędził na boisku 78 minut w meczu reprezentacji Czarnogóry z Bułgarią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Sandro Kulenović wystąpił w towarzyskim meczu kadry U-21 ze Szwajcarią. 19-letni napastnik grał do 65. minuty a jego drużyna przegrała 1-4.

W sobotę szansę występu w drużynie narodowej będzie miał Kasper Hamalainen. Finlandia zagra na wyjeździe z Włochami.