fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Ambulans dla WSDD: Aukcja koszulki Zagłębia

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie wystawiła na sprzedaż kolejną pamiątkę, z której cały dochód zostanie przeznaczony na zakup ambulansu dla szpitala dziecięcego przy ulicy Mikołaja Kopernika w Warszawie. Na licytację wystawiona została koszulka meczowa Zagłębia Sosnowiec (rozmiar M) z autografami całej kadry sosnowieckiego klubu. Licytacja potrwa do 14 kwietnia do godziny 19:16.

Do zakupienia ambulansu dla Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ potrzeba około 100 tysięcy złotych. Legioniści do tej pory zebrali ok. 20 tysięcy.

Akcję kibiców Legii wesprzeć można także poprzez wpłaty na konto
Nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "AMBULANS dla WSDD"

Kibicowska zbiórka na ambulans ma numer 2019/1556/OR, więc jeśli ktoś miałby chęć wesprzeć tę inicjatywę, może założyć specjalną puszkę oznakowaną tym numerem. "Zachęcamy firmy i instytucje, szkoły i przedszkola. Razem jesteśmy w stanie kupić legijny ambulans dla dzieci" - apelują organizatorzy akcji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.