Kasper Hämäläinen - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hämäläinen powoli żegna się z Legią

Wiśnia, źródło: Przegląd Sportowy / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wydaje się, że dni Kaspera Hämäläinen w Polsce są już policzone. Wraz z końcem sezonu wygasa jego kontrakt z Legią i nie zanosi się na to, aby został przedłużony. Reprezentant Finlandii będzie prawdopodobnie kontynuował swoją karierę za granicą. W Polsce spędził aż 6,5 roku. - Nie ma rozmów w sprawie przedłużenia umowy - powiedział pomocnik w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

32-letni zawodnik był bohaterem jednego z głośniejszych transferów ostatnich lat. W styczniu 2016 roku trafił do Legii z Lecha Poznań, w którym był jednym z najlepszych piłkarzy. Hämäläinen długo nie mógł przebić się do podstawowego składu nowej drużyny. Ogólnie przez cztery sezony rozegrał 110 meczów, w których zdobył 22 gole. Kibicom na zawsze zapadną w pamięci jego trafienia przeciwko Lechowi, które na kilka minut przed końcem dały Legii upragnione trzy punkty.

Kasper Hämäläinen dobrze będzie wspominał swój pobyt w Polsce. To tutaj zdobył swoje pierwsze trofea - cztery mistrzostwa kraju, Superpuchar i dwa Puchary Polski. Grał również w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.