III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-5 Legia II Warszawa

W meczu 25. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 5-4. Już po 23 minutach na tablicy widniał wynik 2-2. Cztery trafienia w tym spotkaniu dla Świtu zanotował Rafał Maciejewski. Dla Legii trafiali Zjawiński, Brodziński, Cichocki, Pruchnik i w ostatniej minucie decydującą o wyniku bramkę samobójczą zdobył stoper Świtu.

III liga: Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-5 (2-2) Legia II Warszawa
0-1 - 4' Łukasz Zjawiński (as. Radosław Pruchnik)
1-1 - 13' Rafał Maciejewski (as. Kamil Tlaga)
2-1 - 17' Rafał Maciejewski (dobitka strzału Piotra Basiuka)
2-2 - 23' Bartosz Brodziński (as. Radosław Pruchnik)
2-3 - 51' Radosław Pruchnik (z rzutu wolnego)
2-4 - 53' Piotr Cichocki (as. Michał Karbownik)
3-4 - 60' Rafał Maciejewski