fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

MŚ U-20: Polska 5-0 Tahiti

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 20 wygrała w Łodzi 5-0 w swoim drugim meczu rozgrywanych w ramach grupy A mistrzostw świata z Tahiti. Całe spotkanie rozegrał legionista Radosław Majecki. Kolejne spotkanie podopieczni Jacka Magiery rozegrają 29 maja o godz. 20:30 w Łodzi z Senegalem.



U-20: Polska 5-0 Tahiti
18' Jakub Bednarczyk
37' Marcel Zylla
39' Dominik Steczyk
61' Dominik Steczyk
74' Adrian Benedyczak

Polska: 1. Radosław Majecki - 11. Jakub Bednarczyk, 5. Serafin Szota, 15. Jan Sobociński, 18. Adrian Stanilewicz - 14. Nicola Zalewski, 16. Bartosz Slisz (62' 4. Adrian Gryszkiewicz), 19. Adrian Łyszczarz, 20. Marcel Zylla (77' 13. Michał Skóraś), 10. David Kopacz (58' 17. Adrian Benedyczak) - 9. Dominik Steczyk

Tahiti: 21. Moana Pito - 2. Samuel Liparo (46' 5. Etienne Tave), 18. Tevaitini Teumere, 3. Hennel Tehaamoana, 4. Kavai'ei Morgant - 9. Eddy Kaspard, 15. Tehauarii Holozet, 6. Terai Bremond (70' 19. Herehaunui Ferrand), 10. Roonui Tehau, 8. Yann Vivi (46' 20. Kitin Maro) - 14. Tutehau Tufariua

żółte kartki: Tehaamoana
czerwona kartka: Hennel Tehaamoana (88. minuta, Tahiti, za drugą żółtą)

sędziował: Ahmed Al-Kaf (Oman)
widzów: 15 894

W drugim dzisiejszym spotkaniu grupy A Senegal wygrał 2-0 w Lublinie z Kolumbią. Do 1/8 finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc.

Tabela grupy A:
1. Senegal 6 5-0
2. Polska 3 5-2
3. Kolumbia 3 2-2
4. Tahiti 0 0-8

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Lukas357jna - 28.05.2019 / 09:35, *.centertel.pl

@(L)egia: Kto poczuł, ten wytoczył.

odpowiedz
krys008 - 27.05.2019 / 11:59, *.153.82

Byłem z córką na meczu. Super piknik rodzinny. Sam mecz, bardzo przeciętny, zatrważająca ilość strat, niedokładnych podań, chaosu. Nie wyglądało to najlepiej. Jak nas Senegal przyciśnie będzie panika.
Ps. Co do Zylli nie grał tal źle jak napisaliście. Rewelacji nie było, ale ma potencjał.

odpowiedz
Gepetto - 27.05.2019 / 11:00, *.play-internet.pl

@PPU: dokładnie. Do tego woli grać w 4 lidze niemieckiej niż u nas. Mało tego gra dla nas tylko w tym turnieju żeby się wypromować i tak pójdzie grać dla niemców. Chyba, że go babcia Krysia przekona, bo w domu to naszego języka od dzwona używają

odpowiedz
Gepetto - 27.05.2019 / 10:56, *.play-internet.pl

@ZGL: trzeba paszporty sprawdzić hehe. Dlatego zawsze lubię stawiać na drużyny z Afryki na młodzieżowych turniejach

odpowiedz
ZGL - 27.05.2019 / 10:02, *.tpnet.pl

Awans z 3 trzeciego miejsca bo z Senegalem jak wywalczymy remis to bedzie dobrze ktory jak sie okazuje jest faworytem tej grupy

odpowiedz
Ryj - 27.05.2019 / 09:21, *.47.72

@Xxx: pierdnąwszy?

odpowiedz
LWGZ - 27.05.2019 / 09:00, *.tpnet.pl

Wysoka wygrana na tle slabego rywala ale z Senegalem to tak nie bedzie !!!!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 27.05.2019 / 08:49, *.play-internet.pl

Racja ten Zylla to drewno jakich mało, no chyba, że ma problemy z główką. No chyba, że to zasłona dymna bo chce by go Bayern do Legii za free puścił :)

odpowiedz
PPU - 27.05.2019 / 07:07, *.t-mobile.pl

Przeglądałem się temu Zylli i mam nadzieję że nie pojawi się w L nawet na minutę. Gość zmarnował tyle sytuacji że powinien teraz posiedzieć na ławce. A co wykorzystał, nic. Mamy wielu młodych co walczą i to im wychodzi ale ten Zylla, ehh...

odpowiedz
znajca - 27.05.2019 / 06:33, *.com.pl

Ciekawym piłkarzem jest ten koleś z numerem 6 - niejaki Bremond. Przypomina mi trochę Nabiego Keitę: niezła kiwka, próby podania prostopadłego. Żewłak wczoraj również cmokał z zachwytu po kilku jego zagraniach. A ten cały Zylla, co niby ma zbawić Legię, bardzo rozczarował na tle mizernego przeciwnika.

odpowiedz
(L)egia - 27.05.2019 / 00:50, *.02.net

@Xxx: O tak, to uwielbiam. Nie ma to jak racjonalne myślenie malkontenta. A ja mam to gdzieś i cieszę się tym zwycięstwem, a Ty sobie tam zobaczaj co pokażą z Senegalem i nie wspomniałem nigdzie, że to jakieś nie wiadomo jakie osiągnięcie, także coś Ci się chyba pomerdało. A niech pokażą klasę, niech wygrają następny mecz! Ale dla Ciebie to będzie pewnie nic, bo to tylko faza grupowa. Cieszę się z tego zwycięstwa, bo o takim wyniku na Mundialu w Rosji, to my mogliśmy pomarzyć, a tymczasem wyraźnie zawiało optymizmem, za to tu na forum zawiało nieznośnym pierdzeniem.

odpowiedz
Xxx - 27.05.2019 / 00:14, *.t-mobile.pl

@(L)egia: a co to za osiągnięcie pokonac najslabsza druzyne mistrzostw? Zobaczymy co pokaza z senegalem, bo z kolumbia nawet nie pierdneli

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 26.05.2019 / 23:09, *.47.78

@(L)egia: ...i wszystko jasne ;)

odpowiedz
(L)egia - 26.05.2019 / 22:49, *.02.net

Co tu się rozpisywać, po prostu: Jaceeek, Magieraaaa! :)

odpowiedz