fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk przedłuży kontrakt z Legią

Wiśnia, źródło: Twitter - Wiadomość archiwalna

Po zakończeniu obecnego sezonu Michał Kucharczyk nadal będzie zawodnikiem Legii. Pomocnik niebawem przedłuży wygasający kontrakt z warszawskim zespołem i będzie z nim związany na kolejne dwa lata. W umowie znajdzie się również zapis o możliwym jej przedłużeniu o kolejny rok - informuje na Twitterze dziennikarz Sport.pl Bartłomiej Kubiak.

Michał Kucharczyk jest piłkarzem Legii od 2009 roku. W barwach mistrzów Polski rozegrał w sumie 348 meczów, w których zdobył 71 bramek. Gra na Łazienkowskiej pozwoliła mu zadebiutować w 2011 roku w reprezentacji narodowej. "Kuchy" ma na swoim koncie pięć mistrzostw Polski oraz sześć Pucharów Polski.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (110)

+dodaj komentarz
AJG - 02.05.2019 / 20:46, *.t-mobile.pl

Cieszę się, bo Kuchy jest jednym z lepszych polskich piłkarzy grających w naszej lidze!A hejterow trzeba olac!!!!!

odpowiedz
tekken (L) - 02.05.2019 / 17:51, *.chello.pl

@Łysy: E tam chłopie przesadzasz. Taki zawodnik to skarb. Przeanalizuj jego zalety i dojdziesz do tego wniosku.

odpowiedz
Imie(L)iński - 02.05.2019 / 16:08, *.com.pl

@Kajtus Czarodziej:
" Kuchy nie jest wirtuozem, nie ma sie co oszukiwac ale nigdy o nim zlego sloea nie powiem, bo wiem ze on nigdy sie nie ooddaje i nie odpuszcza!"
chyba miało być "... on nigdy się nie oddaje i nie puszcza!" ;)

odpowiedz
Pit - 02.05.2019 / 14:53, *.net.pl

@Stefan: mnie interesują jego umiejętności piłkarskie i to co potrafi dać drużynie a nie jego serducho. Jest za słaby na Legię i tyle w temacie.Wnuczków jeszcze nie mam ale od lat co tydzień gram w piłkę i znajomi wiedzą na co mnie stać na boisku więc bądź tak miły i zamknij swoją jadaczkę jak nie wiesz nic o mnie. A bajki o Kucharczyku opowiadaj swoim kolegom w piaskownicy...wypad!

odpowiedz
Stefan - 02.05.2019 / 13:47, *.217.2

@Pit: Czy Ty mądry jesteś? Człowieku?? Nie ma w tej drużynie drugiego z takim serduchem. A takie bajki z dokładniejszym i inteligentniejszym podaniem to wnuczkom możesz opowiadać. HA HA HA!

Zacznij szanować drużynę i ludzi, który są jej oddani tak jak MK! KUCHY KING!

odpowiedz
tomek - 02.05.2019 / 12:19, *.warszawa.pl

Drewniak ale z sercem, walczak. Takich nam trzeba ;) Kuchy KING

odpowiedz
Krzepki Radek - 02.05.2019 / 10:17, *.204.81

Ribery na miarę naszych czasów, i ten bystry błysk w oku bedzie nam dane oglądać jeszcze dwa lata a może więcej...

odpowiedz
będziedobrze - 02.05.2019 / 08:00, *.t-mobile.pl

@gregorio : Oni (tzn hejterzy) są po prostu fatalni!!!

odpowiedz
Eks karnet - 01.05.2019 / 23:02, *.chello.pl

Do Redakcji: spytajcie w klubie o statystykę zwróconych biletów na mecz z Piastem. Sam zwróciłem i wiem że takich osób było więcej.

odpowiedz
m4 - 01.05.2019 / 21:16, *.chello.pl

nawet tego nie bede komentowal

odpowiedz
oLaf - 01.05.2019 / 20:41, *.vectranet.pl

aaa, dorzucę swój wpis aby ich było równe 100 ; )

Kuchy jest technicznie słaby ale biega jak fryga czyli... średnio ALE czy jakby był słaby to KAŻDY trener by go wystawiał (prędzej czy później) w pierwszym składzie???

Chyba nie, więc coś w tym jest...

Wg. mnie to jest taki dobry rezerwowy, potrzebny gracz. + Legionista, więc ok.

odpowiedz
Remek - 01.05.2019 / 20:15, *.chello.pl

@Radom L: No i niestety takiemu płacić też trzeba a można byłoby lepiej spożytkować te fundusze.
Podejrzewam, że milion zł lekką ręką rocznie na niego idzie. Niestety.

odpowiedz
Łysy - 01.05.2019 / 20:11, *.chello.pl

@tekken (L):
Kuchy akurat odbiega i to dużo.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.05.2019 / 17:00, *.play-internet.pl

Hugon-Mijanovič,Antolak,Salamon,Jagoda,Zub,Oreszczuk,Sobczak,Sawicki,R.Robakiewicz,Kacprzak.Do tej 11 marzeń dokładam Kucharczyka i mamy Wünderteam.

odpowiedz
Rado - 01.05.2019 / 16:44, *.play-internet.pl

Kucharczyk przedłuży kontrakt...hm... a nie przypadkiem Legia przedłuży kontakt z Kucharczykiem?

odpowiedz
andriu - 01.05.2019 / 15:41, *.chello.pl

Gorzej być nie mogło...

odpowiedz
LWGZ - 01.05.2019 / 14:46, *.tpnet.pl

Najlepszych wybierac z extraklasy miedzy innymi Buksa i Furman do LEGII !!

odpowiedz
tekken (L) - 01.05.2019 / 14:01, *.chello.pl

Super KK :)
Do malkontentów: Albo będziemy mieli polskich piłkarzy o takim poziomie jak KK czy Jędza, albo nie będziemy mieli ich wcale. Nie odbiegają poziomem od zagranicznych piłkarzy. W polskiej lidze lepszych nie widać., co nieznaczny, że mamy spać na rynku w Polsce. Najlepszych powinniśmy wybierać i tu polecam zainteresować się Buksą z Pogoni. Ja tam wolę oglądać Polaków, ale trzeba uzupełniać zagranicznikami i powiem szczerze, że ten zaciąg z Portugalii jest na plus.

odpowiedz
Ecr89 - 01.05.2019 / 13:02, *.ip-point.pl

Dobra decyzja. Gość jako jeden z niewielu z tego składu utozsamia się z Legia. Lepiej przedłużyć kontrakt z nim niż kupować szrot zza granicy. Nie mowie ze ma stanowić o sile Legii ale zawsze mozna było na nie go liczyć.

odpowiedz
LGZ - 01.05.2019 / 11:42, *.tpnet.pl

Ciezko bedzie o faze grupowa LE !

odpowiedz
LWL - 01.05.2019 / 11:40, *.tpnet.pl

Skoro takie sa decyzje to powodzenia i oczekujemy dobrej gry w "L" ! "L" !!!

odpowiedz
gazza - 01.05.2019 / 11:39, *.inetia.pl

Opieranie drużyny na tak słabych zawodnikach to znowu stracony sezon i nerwy na koniec.

odpowiedz
Japa - 01.05.2019 / 11:36, *.chello.pl

@ZieLu: coś z ta korona to nie na miejscu ....

odpowiedz
Pit - 01.05.2019 / 11:02, *.net.pl

Loczek jednak oszalał. Serial pt." Dymanie kibiców" wciąż trwa......hahaha z Kucharczykiem do LM .....to są kpiny z nas.....Może ze mną podpiszecie kontrakt?? Mam 51 lat, 40 kilo nadwagi ale piłkę lepiej przyjmuję niż Kucharczyk, podaję dokładniej i inteligentnie , będę tańszy i jestem związany z Legią od 45 lat więc może zostanę jeszcze ikoną Legii. Szanowny Panie Loczek, gdy zacznie pan traktować kibiców poważnie wtedy zapełnimy stadion ale grę Pana Kucharczyka niech pan ogląda sam.

odpowiedz
FWK - 01.05.2019 / 09:24, *.play-internet.pl

Brawo! Michal hattrick w meczu z piastem prosze.

odpowiedz
gregorio - 01.05.2019 / 09:14, *.play-internet.pl

A tu potwierdzenie moich słów, że Kuchy najlepiej się czuje w ataku:

https://m.youtube.com/watch?v=49gLaRHqPAM&t=178s

https://m.youtube.com/watch?v=V3eqjg268hU

https://m.youtube.com/watch?v=R7IQNXwYSOE

odpowiedz
. - 01.05.2019 / 08:51, *.play-internet.pl

@Radom L:
Obawiam się kolego, że niestety masz rację i tak się zapewne skończy.

odpowiedz
ZieLu - 01.05.2019 / 08:50, *.centertel.pl

Ambicją każdego pradziwego sportowca jest jest dążenie do doskonałości. Rozwój poparty ciężką pracą oraz wykorzystanie talentu wrodzonego. Michał ma zdrowie i szybkie nogi. Nigdy wirtuozem nie będzie tak samo jak nie będzie dla mnie żadną ikoną. Nie przystoi pilkarzowi z takim doswiadczeniem popełniać tak zalosnych bledow technicznych, machać rękami z fochem na kolegów zapominając po stracie ze jego obowiązkiem jest szybki powrót. Jezeli jesteś ambitny to chcesz robić krok do przodu, a nasz 'kingu' stwierdził ze ta ksywa pozwala nosic mu koronę i wszystko będzie miał wybaczone. Szkoda Michał

odpowiedz
Zielu - 01.05.2019 / 08:33, *.centertel.pl

Do tych co piszą że serducho zostawia na boisku, proponuje uwazniej mecze oglądać, bo kopacz Kucharczyk po stracie idzie bądź stoi, rzadko kiedy na gazie wraca... Jak słyszę Kuchy King to mam nieodparte wrazenie że jest to sarkazm którego sam zainteresowany nie umie zatrybić tak samo jak kopnąć dokładnie piłki. Wielki Legionista który zamiast pracować nad swoimi ulomnosciami czysto piłkarskim zaczyna jechac od jakiegos czasu na opini, zapominając ze wykonuje zawód pilkarza a nie klauna

odpowiedz
gregorio - 01.05.2019 / 08:20, *.play-internet.pl

I każdy kto zna się na piłce, to widzi, że Kuchy jest stworzony do gry w ataku. I jak już w nielicznych meczach gra w ataku, to praktycznie w każdym strzela gola (Raków, w zeszłym sezonie Płock, za Magica z Lechią, Pogonią, Lechem). Tylko tych meczów jest tak mało, bo jakoś przez tyle lat nie przyszedł żaden skrzydłowy, który byłby lepszy od Kucharczyka, żeby wreszcie trener mógł przestać go wystawiać na boku, tylko przesunąć tam, gdzie tak naprawdę jest jego miejsce i czuje się najlepiej.

odpowiedz
Krys008 - 01.05.2019 / 08:20, *.serv-net.pl

Dobra wiadomość. Rozsądne posunięcie. Kuchy to takie uosobienie Legii.

odpowiedz
gregorio - 01.05.2019 / 08:08, *.play-internet.pl

Brak słów na tych co hejtują Kuchego. Jesteście żałośni!!! Kuchy czasem zagra słabo, ale nie on jeden. A praktycznie w każdym meczu ma jakieś kluczowe podanie, albo dochodzi do dogodnej sytuacji. Wiadomo, że nie każdą wykorzystuje, ale są w Legii tacy, którzy wszystkie wykorzystują? Gość ma 70 goli i drugie tyle asyst (mimo że nie gra w ataku!), a wam ciągle coś nie pasuje... Jesteście beznadziejni i głupi! Bardzo się cieszę, że Kuchy zostaje i każdy prawdziwy kibic też się z tego cieszy... Czekamy na kolejne ważne gole i asysty, które na pewno Michał już niedługo nam da. Szanujcie chłopaka, który całą swoją karierę poświęcił dla Legii (tak karierę, bo przyszedł do nas jako bramkostrzelny napadzior i mógł sobie odejść i napierdzielać bramki gdzieś indziej, gdy został przesunięty na bok pomocy, ale on nigdy nie marudził z tego powodu, tylko daje z siebie wszystko). I dlatego należy mu się szacunek!!!

odpowiedz
Radom L - 01.05.2019 / 08:04, *.play-internet.pl

Prawda jest taka, że nikt inny go nie chce.
Pudel najchętniej by go wyrzucił, ale doskonale wie, że wtedy kibice by go zjedli.
Niestety Legia skazana jest na komórkę rakową o nazwie Kucharczyk.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.05.2019 / 07:50, *.inetia.pl

@BIE(L)ANY :

to najbardziej idiotyczna z odpowiedzi na ten komentarz, gratuluję!

odpowiedz
gregorio - 01.05.2019 / 07:50, *.play-internet.pl

@Szpilordzik:
Nie umiesz dodać raz komentarza, ale na piłce się oczywiście znasz.... Tragedia

odpowiedz
Marek - 01.05.2019 / 07:40, *.160.89

@rodowity: akurat Lampard jest wychowankiem West Hamu w którym grał przez 7 lat zanim przeszedł do czelsy.

odpowiedz
Manekin - 01.05.2019 / 07:08, *.net.pl

Kuchy KING kocha Legie gra z sercem więcej takich zawodników w naszym klubie i będzie dobrze

odpowiedz
Warszawiak1234 - 01.05.2019 / 06:41, *.chello.pl

Jestem z Legia od 1978 roku....i powiem krotko - szanujcie Kuchego. Za kilkanascie lat gdy ktos wejdzie na Wiki i sprawdzi haslo Kucharczyk to mu wyskoczy ' najbardziej utytuowany pilkarz w historii Legii'.

odpowiedz
antyk - 01.05.2019 / 03:17, *.207.248

nie będę komentował tej bezmyślnej i głupiej decyzji bo szkoda nerwów,dziwne jest to że tak słaby piłkarz nawet jak na naszą ligę(jestem pewien że w większości drużyn ekstraklasy nie dobiłby się do pierwszego składu) od tylu lat gra i osłabia naszą Legię,to jest niezrozumiałe i już nawet nie próbuje tego zrozumieć,zostało czekać aż zakończy karierę,oby jak najszybciej

odpowiedz
BIE(L)ANY - 01.05.2019 / 01:10, *.plus.pl

@Hugon: Widocznie pamięć już nie ta.

odpowiedz
Kibic - 01.05.2019 / 01:10, *.84.166

I bardzo dobrze, na Kuchego można liczyć, szczególnie gdy jesteśmy w tarapatach i trzeba się spinać

odpowiedz
BIE(L)ANY - 01.05.2019 / 01:03, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: pan to nie masz głosu, co najwyżej szczekać możesz.

odpowiedz
Arek - 30.04.2019 / 23:59, *.tpnet.pl

Hehe, a to dobre. @szb ramu by ci trzeba dodać.

odpowiedz
Szpilordzik - 30.04.2019 / 23:09, *.t-mobile.pl

@Pab(L) o: dobrze prawisz Bracie, wystarczy spojrzec na skisla. Wielce legenda brozek ale nie gra, bo jest slaby... A u nas standard: co trener to kuchy musi grac...a czemu? Za to ze zrobi przeciag czy za to ze na trenie pokazowka a potem w meczu Panu Bogu w okno strzela jezdziec bez glowy... Troche to smutne....

odpowiedz
SzB - 30.04.2019 / 22:32, *.play-internet.pl

Przestańcie już z tym serduchem bo robi się już to nudne niczym mityczna zagrożona w naszym kraju demokracja...
Jak były mecze, gdzie ratował nam tyłek i ciągnął za uszy zespół, były i takie, gdzie ewidentnie przechodził obok i to wcale nie pojedyńcze przypadki. Ot typowy przeciętny, solidny ekstraklasowiec i nic więcej.
Ja tylko zapamiętam zdanie: "inni nie pracują w weekendy i święta" w kontekście ciężkiej doli piłkarza...

odpowiedz
Xavi - 30.04.2019 / 22:08, *.com.pl

@Legia Warszawa: Nie zgadzam się. Mając Kucharczyka na boisku gramy tak naprawdę w dziesiątkę, więc jeśli dla was ważniejsze jest serducho niż postawa na boisku, to utwierdzacie loczka w błędnym przekonaniu słuszności podejmowanych decyzji, a w związku z tym puchary znów skończymy w sierpniu a nie daj Boże w lipcu. Ale brońcie Kucharczyka i grajmy w 10, tylko nie dziwcie się że z luxemburgiem przegrywamy. Myślenie nie boli. Uruchomicie.

odpowiedz
AAA - 30.04.2019 / 22:04, *.com.pl

do Legia Warszawa:nie dość że analfabeta to jeszcze Stevie Wonder z Ciebie.Out z Fatalczykiem.

odpowiedz
Kipkorir - 30.04.2019 / 21:42, *.chello.pl

Czyli jest nadzieja, że ktoś chce za niego zapłacić choćby 100 tyś EUR? ;)

odpowiedz
Kruk - 30.04.2019 / 21:42, *.play-internet.pl

Brawo, Kuchy może nie jest wirtuozem piłki, ale sercem do gry i walecznością to nadrabia. Wolę takiego przeciętnego Polaka i Legionistę, niż przeciętnego szrociarza z zagranicy.

odpowiedz
Legia Warszawa - 30.04.2019 / 21:41, *.centertel.pl

Je...c was wszytkich ktorzy jada po Kucharczyku. Polak zwiazanybz Legia sercem i dusza na dobre i na zle takich ludzi tuntrzeba a nie popaprancow ktorzy uciekna przy 1 nadarzajacej sie okazji dla ktorych Legia to nic.

odpowiedz
Remek - 30.04.2019 / 21:17, *.chello.pl

Po co?

odpowiedz
kermit - 30.04.2019 / 21:14, *.chello.pl

@Zaskoczony i @eduardo: pamiętacie cymbały mecz w Moskwie ze Spartakiem? Przegrywaliśmy 2:0 i kto strzelił bramkę kontaktową na 2:1. Pan Piłkarz Michał Kucharczyk. Wygraliśmy 2:3 bo tego też barany pewnie nie pamiętacie. A teraz proszę się odp****ć, wysikać, umyć zęby i spać.

odpowiedz
Zoolog - 30.04.2019 / 21:07, *.elartnet.pl

@Yeti: Jesteś gatunkiem wymarłym bez prawa głosu.

odpowiedz
CWKSiak - 30.04.2019 / 21:05, *.centertel.pl

Chwała mu za charakter, natomiast nie okłamujmy się, ostatnią bramkę w Ekstraklasie zdobył w 17. kolejce.
Gdybyśmy mieli samych Kucharczyków w składzie nie gralibyśmy o mistrzostwo.
Taka smutna prawda...

odpowiedz
dario - 30.04.2019 / 20:25, *.mm.pl

sprawdźcie oceny za mecz z Lechia... jeżeli wykażecie się dużą cierpliwością w przesuwaniu ekranu w górę to w końcu znajdziecie Wilka o którym mowa..... jest tam zawsze ....od lat

odpowiedz
Tom - 30.04.2019 / 20:24, *.mm.pl

To tylko potwierdza że on musi mieć jakieś kwity na zarząd bo to nie możliwe jest aby ci z góry byli aż tacy ślepi co do jego umiejętności piłkarskich, on jest dobry na taką Miedź czy Arkę a nie na Legię.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.04.2019 / 20:18, *.inetia.pl

@Bródno :

z Panem już nie rozmawiam

odpowiedz
Tarcho - 30.04.2019 / 20:11, *.com.pl

@Koko: Koleś na mecze chodzi się dla Legii a nie piłkarzy.

odpowiedz
Fatalna wiadomość - 30.04.2019 / 20:11, *.chello.pl

Kupiłem bilet na Piasta, ale chyba go zwrócę, bo nie rozumiem po co i za co Legia płaci Fatalnemu grubą kasę. Za bieganie? To niech zostanie gońcem! W Gdańsku kolejny raz błysnął pokazując "wzorowa" grę w obronie, dokładność, braku strat u skuteczność pod bramką przy strzałach z kilku metrów. Nie ma w Warszawie żadnego młodego potrafiacego prosto kopnąć piłkę? Kucharczyk ma 0Rawie 30 lat, lepszy nie będzie, co najwyżej w szatni.

odpowiedz
Pab(L) o - 30.04.2019 / 20:08, *.mm.pl

W żadnym innym klubie w naszej exklapie by nie grał, drewno, drewno, drewno. Dwa mecze w sezonie my wychodzą i wielki kuchy King wtedy. Nie trzeba daleko szukać, popatrzcie tylko na ostatnie mecze, pewnie jeszcze raz w tej rundzie go nabija i znowu chłop urośnie, mam nadzieję że chociaż jego wypłatę uzależnią od jego gry

odpowiedz
Hugon - 30.04.2019 / 20:08, *.vectranet.pl

@Warszawiak1234: A ja od 1970 i takiego drewniaka w LEGII nie było.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 30.04.2019 / 19:46, *.chello.pl

Jestem z Legia od 1978 roku....i powiem krotko - szanujcie Kuchego. Za kilkanascie lat gdy ktos wejdzie na Wiki i sprawdzi haslo Kucharczyk to mu wyskoczy ' najbardziej utytuowany pilkarz w historii Legii'.

odpowiedz
Koko - 30.04.2019 / 19:37, *.t-mobile.pl

Czyli 2 lub 3 lata nie będę chodził na Legię. Petarda!

odpowiedz
Visitor1916 - 30.04.2019 / 19:31, *.sferanet.pl

Kuchy King!!!

odpowiedz
sprite - 30.04.2019 / 19:28, *.play-internet.pl

Kuchy

odpowiedz
sprite - 30.04.2019 / 19:23, *.play-internet.pl

@Redakcja (Legionisci.com): zapytajcie Kuchego :-)

odpowiedz
gregorio - 30.04.2019 / 19:16, *.play-internet.pl

@(L)ech:
Dzięki wielkie

odpowiedz
Prześmiewca - 30.04.2019 / 19:05, *.elartnet.pl

@rodowity:
Lampart występuje w Indiach i w Afryce, przedtem w Afganistanie i na Zanzibarze. W Chelsea nigdy.

odpowiedz
(L)ech - 30.04.2019 / 19:04, *.vectranet.pl

@gregorio :
wg transfermarkt: 239 meczów - 71 goli - 58 asyst

odpowiedz
Luk - 30.04.2019 / 18:53, *.centertel.pl

@rodowity: Baresi i Maldini z Milanu

odpowiedz
gregorio - 30.04.2019 / 18:47, *.play-internet.pl

@Redakcja (Legionisci.com):
No czyli ma całkiem ładne statystyki. Dzięki za odpowiedź Redakcjo

odpowiedz
Lolek - 30.04.2019 / 18:40, *.net.nz

Gratulacje, nie ma to jak utrzymywać drewna.

odpowiedz
Kucharczyk DWA - 30.04.2019 / 18:35, *.orange.pl

https://www.youtube.com/watch?v=RIyCM4KXHA0

odpowiedz
Kuchy raz - 30.04.2019 / 18:32, *.orange.pl

https://www.youtube.com/watch?v=1GDJZ8cXXEQ ; minuta 1:30

odpowiedz
S.G 68 - 30.04.2019 / 18:31, *.tpnet.pl

@Bródno : przynajmniej nie jest minimalistą

odpowiedz
gekon - 30.04.2019 / 18:17, *.chello.pl

KUCHY KING!

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 30.04.2019 / 18:14, *.legionisci.com

@gregorio : Wg różnych źródeł ma ok. 60 asyst. Nie podamy tej liczby w newsie, gdyż nie jesteśmy w stu procentach pewni.

odpowiedz
Zaskoczony - 30.04.2019 / 18:12, *.chello.pl

@eduardo: Jakieś przykłady tych ważnych bramek?

odpowiedz
rodowity - 30.04.2019 / 18:07, *.orange.pl

Jako jeden z niewielu siedzi u nas cala kariere... To taki Lampart z Chelsea, Gerrard z LFC czy Giggs z MUFC :)

odpowiedz
Drakkar(L) - 30.04.2019 / 18:03, *.plus.pl

@Yeti: każdego czas nadchodzi... każdego się kończy... Kuchy KING dał nam parę razy taką radość, że... do Galerii Sław... Tak jak Hama usiszył Bułgarską bramką po podaniu Hlouska... bezcenne, bezcenne, po stokroć bezcenne...

odpowiedz
14/88 - 30.04.2019 / 17:57, *.inetia.pl

@Mateusz z Gór: Mateusz z dziury sam jesteś fatalny

odpowiedz
gregorio - 30.04.2019 / 17:57, *.play-internet.pl

@gregorio :
Miało być "uciszyła" a nie "ucieszyła" oczywiście. A cieszą się prawdziwi kibice Legii, że Kuchy King zostaje z nami:)

odpowiedz
Zoltan - 30.04.2019 / 17:53, *.chello.pl

Kuchy King!

odpowiedz
gregorio - 30.04.2019 / 17:50, *.play-internet.pl

Droga redakcjo, przydałaby się w tym newsie jeszcze informacja ile Kuchy zaliczył asyst, bo mimo, że przyszedł do nas jako napastnik, od ponad ośmiu lat gra na boku pomocy. Taka informacja może by bardziej ucieszyła bezmyślnych hejterów Michała, którzy uważają że jest za słaby na Legię i bezużyteczny...

odpowiedz
Bródno - 30.04.2019 / 17:46, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: fatalny to ty jesteś

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 30.04.2019 / 17:43, *.co.uk

Kuchy zostaje z nami! Wielu moze sie marszczyc i brandzlowac co nie zmienia faktu ze on zawsze zostawia serducho na boisku.. zanim zaczniecie psioczyc zastanowcie sie czy wolelibyscie np Agre? W naszej sytuacji finansowej nie nalezy sie spodziewac cudow. Kuchy nie jest wirtuozem, nie ma sie co oszukiwac ale nigdy o nim zlego sloea nie powiem, bo wiem ze on nigdy sie nie ooddaje i nie odpuszcza! Dzieki niemu wywalczylismy wiele punktow i jeszcze wiele wywalczymy! Nigdy nie lubilem franka smudy ale tutaj moge go zacytowac: '..komu sie nie podoba to niech wypier... na konwiktorska!'..

odpowiedz
Goral - 30.04.2019 / 17:36, *.myvzw.com

Legionista z krwi i kości ! Rado i Malarz reszta są bo są aby się w kiermanie zgadzało!!!

odpowiedz
tom - 30.04.2019 / 17:31, *.chello.pl

Kto bogatmu zabroni ?

odpowiedz
SS-20 - 30.04.2019 / 17:30, *.chello.pl

@ Heniek: I zgaśnij razem z tą świeczką.

odpowiedz
Siwy Częstochowa - 30.04.2019 / 17:30, *.centertel.pl

@BIE(L)ANY: Bawo

odpowiedz
Zyga - 30.04.2019 / 17:29, *.t-mobile.pl

Każdy ma takiego Riberry'ego na jakiego zasługuje hehe

odpowiedz
Fanatyk82 - 30.04.2019 / 17:24, *.55.147

Spodziewany ruch.
Kuchy King!
Do wszystkich, którzy są niezadowoleni. Michał nie gra za zasługi tylko dlatego, że jest lepszy od wielu wynalazków, które trafiają na Legię. Taka jest rzeczywistość. Co piąty mecz strzela bramkę. To są bardzo dobre statystyki. Kuchy trzymaj się!

odpowiedz
kmr - 30.04.2019 / 17:17, *.euro-net.pl

Przecież każdy widzi, że Kucharczyk nie prezentuje poziomu na Legię... To nie do pomyślenia, że klubowi decydenci mają z tym problem.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.04.2019 / 17:17, *.com.pl

Fatalny news.

odpowiedz
Piotrek-biker - 30.04.2019 / 17:17, *.centertel.pl

Extra wiadomość
Obok Radovicia i Malarza, jedyny Legionista w tej zbieraninie najemników!!!
KuchyKing!!!!

odpowiedz
eduardo - 30.04.2019 / 17:16, *.centertel.pl

@kermit: nic dziwnego ze pamietasz kazda bramke. Nie wiele tego bylo

odpowiedz
serio? - 30.04.2019 / 17:09, *.101.235

no to wielki news... szkoda Legii

odpowiedz
(L) - 30.04.2019 / 16:40, *.t-mobile.pl

szkoda

odpowiedz
syrenka - 30.04.2019 / 16:35, *.centertel.pl

Trzymaj się Michał!!! Tylko Legia,!!!

odpowiedz
King - 30.04.2019 / 16:33, *.t-mobile.pl

No to pierwsze wzmocnienie na Lige mistrzów już jest! Niech się później Mioduski nie zdziwi jak nie będzie nawet Ligi Europy

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.04.2019 / 16:27, *.chello.pl

Świetna wiadomość. To osłabienie. A co ze wzmocnieniami? Co z kontraktami Furmana i Novikovasa? Jodła wróci, czy dalej wypożyczenie?

odpowiedz
Heniek - 30.04.2019 / 16:27, *.chello.pl

Tragedia.
Zapalam świeczkę. (i)

odpowiedz
sedzia dredd - 30.04.2019 / 16:16, *.centertel.pl

no to jest kontrakt wiec w nowym sezonie bilansik 2 gole 5 asyst siedzi ;P King ostatnio sie kontuzjował strzelajac na bramkę :) daremny gosc jak Hamalainen. 3 mecze na 30 ok

odpowiedz
kermit - 30.04.2019 / 16:12, *.chello.pl

Słusznie, co by o nim nie pisali to Kuchy King i pamiętam każdą jego ważną bramkę, strzeloną gdy inni godzili się już z porażką.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 30.04.2019 / 15:57, *.chello.pl

@Yeti:
Yeti ! Co? Do lasu...

odpowiedz
eth - 30.04.2019 / 15:56, *.tpnet.pl

Bardzo dobrze.

odpowiedz
Pacho - 30.04.2019 / 15:52, *.2.23

Wielkiej rewelacji nie ma ale przynajmniej nie wymieni stryjek siekiery na kijek. Osłabienia przynajmniej nie ma. Pytanie czy 2+1 lata na raz to nie za dużo.

odpowiedz
MM - 30.04.2019 / 15:48, *.centertel.pl

Bardzo dobra decyzja. Kuchy od wielu lat trzyma przyzwoity poziom i zawsze można na niego liczyć. Prawdziwy legionista, który ma okazję pobić kilka rekordów.

odpowiedz
Yeti - 30.04.2019 / 15:46, *.netfala.pl

To chyba jakiś żart... Legia nigdy nie wyjdzie z przeciętności dopóki w Legii będą grać takie Kucharczyki.

odpowiedz
Gjbv - 30.04.2019 / 15:44, *.co.uk

Fk :/

odpowiedz