III liga: Mazur Ełk 1-0 Legia II Warszawa

W meczu 27. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z Mazurem Ełk 0-1. Do przerwy było 0-0, a jedyna bramka dla gospodarzy padła w 62. minucie po strzale Macieja Zieniewicza. To pierwsza porażka podopiecznych Piotra Kobiereckiego w rundzie wiosennej.

III liga: Mazur Ełk 1-0 (0-0) Legia II Warszawa
1-0 - 62' Maciej Zieniewicz

Mazur: 1. Adam Radzikowski, 2. Bartosz Gołaszewski, 5. Hubert Kalicki, 4. Hubert Molski, 18. Ołeksandr Berezowśkyj, 10. Patryk Woźniak (66' 7. Maciej Radaszkiewicz, 79' 23. Gabriel Krupiński), 6. Bartosz Gużewski, 15. Maciej Zieniewicz, 8. Mariusz Łapiński, 21. Dawid Kalinowski (46' 9. Kacper Jagłowski, 20. Rafał Kalinowski (46' 11. Maciej Famulak)

Legia: 1. Cezary Miszta, 2. Mateusz Leleno, 5. Mateusz Bondarenko, 13. Bartosz Brodziński, 3. Konrad Matuszewski, 18. Piotr Cichocki (60' 20. Radosław Cielemęcki), 15. Radosław Pruchnik, 26. Chris Philipps (65' 8. Aleksander Waniek), 7. Mateusz Praszelik (70' 9. Łukasz Zjawiński), 16. Michał Bajdur, 11. Maciej Rosołek

żółte kartki: Woźniak, Krupiński - Brodziński