REKLAMA

Dobrzy Ludzie zorganizowali piknik dla przedszkolaków

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnią sobotę grupa Dobrzy Ludzie wzięła czynny udział w pikniku rodzinnym w jednym z warszawskich przedszkoli, które regularnie wspiera akcje legionistów. "Małe przedszkolaki miały okazję stworzyć dobroludziowego legniotka oraz skosztować naszego popcornu. Przedszkolaki odwiedził też dobroludziowy Miś Kazek, który regularnie zabawia dzieciaki podczas meczów koszykarskiej Legii" - relacjonują Dobrzy Ludzie. W pikniku, który organizowała rada rodziców przedszkola, udział wzięli także przedstawiciele Legijnych Bielan i Łomianek, którzy przygotowali atrakcje dla najmłodszych.

W trakcie pikniku rodzice przedszkolaków zbierali środki na prowadzoną przez legionistów zbiórkę na zakup legijnego ambulansu do transportu dzieci dla Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ przy ulicy Mikołaja Kopernika.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
L - 22.05.2019 / 11:19, *.netcom.no

Ekstra inicjatywa. Brawo!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.