III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Legia II Warszawa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii zostały rozbite aż 6-1 w wyjazdowym spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Do przerwy nic nie zapowiadało wysokiej wygranej gospodarzy, gdyż po wyrównanych 45 minutach lechiści cieszyli się ze skromnego prowadzenia za sprawą Kamila Kubiaka. Po zmianie stron Radosław Cielemęcki doprowadził do remisu, ale później do siatki trafiali już tylko gospodarze. Gra Legii załamała się po czerwonej kartce dla Bartosza Brodzińskiego za akcję ratunkową - obronę strzału ręką. Ostatnie pół godziny "dwójka" grała zatem w 10. W spotkaniu zadebiutowało dwóch graczy durżyny juniorskiej - Łukasz Łakomy i Bartłomiej Ciepiela.

Jeszcze przed spotkaniem boisko musiał opuścić Aleksander Waniek, zaś po 20 minutach gry kontuzję zgłosił Piotr Cichocki.
Jedną z bramek dla Lechii strzelił Bartosz Rymek, który ogrywa się na wypożyczeniu w Tomaszowie Mazowieckim.

III liga: Lechia Tomaszów 6-1 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 42 min. Kamil Kubiak (dobitka strzału Mateusza Bąkowicza)
1-1 48 min. Radosław Cielemęcki (głową, as. Michał Bajdur)
2-1 56 min. Mateusz Bąkowicz (as. Jakub Pawlik)
3-1 61 min. Kamil Kubiak (as. Mateusz Bąkowicz)
4-1 64 min. Piotr Kornacki (rzut karny)
5-1 77 min. Bartosz Rymek
6-1 90+2 min. Eryk Kaproń (z dystansu, as. Rafał Nowak)

Legia II: Kacper Tobiasz - Mateusz Leleno, Mateusz Bondarenko, Bartosz Brodziński CZ (64'), Konrad Matuszewski - Piotr Cichocki (kont., 23' Radosław Cielemęcki), Radosław Pruchnik (Kpt), Grzegorz Aftyka Ż (46' Łukasz Łakomy), Michał Bajdur, Oskar Wojtysiak (64' Bartłomiej Ciepiela) - Łukasz Zjawiński
Rezerwowi: Jakub Kowynia, Aleksander Waniek (kont.)