Dinamo Altai 4-1 Legia Warszawa

W półfinale amp futbolowej Ligi Mistrzów w Tbilisi, zawodnicy Legii Warszawa przegrali z mistrzem Rosji, Dinamem Altai 1-4. Rywale dość szybko wyszli na prowadzenie, a do przerwy prowadzili już dwiema bramkami. Pięć minut po zmianie stron legioniści dobrze rozegrali rzut wolny pośredni i bramkę kontaktową zdobył Marcin Kusiński. Niestety dążący do wyrównania legioniści stracili na 10 minut przed końcem meczu trzeciego gola, a minutę przed końcem jeden z graczy Dinama ograł całą defensywę Legii, położył bramkarza i ustalił wynik meczu na 4-1. Za cztery godziny nasz zespół rozegra spotkanie o 3. miejsce z Ortotekiem lub Cork City FC.

Legia Warszawa 1-4 (0-2) Dinamo Altai