III liga: Polonia Warszawa 3-1 Legia II Warszawa

W zaległym spotkaniu 19. kolejki III ligi rezerwy Legii przegrały przy Konwiktorskiej z Polonią 1-3. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 39. minucie po bramce Cezarego Sauczka. W 68. minucie wyrównał Łukasz Zjawiński, który głową skierował piłkę do bramki po dośrodkowaniu Pruchnika. W ostatnim kwadransie poloniści strzelili dwie bramki. Najpierw ponownie do naszej bramki trafił Sauczek, a następnie Krystian Pieczara. Po 29 spotkaniach Legia II zajmuje 7. miejsce w tabeli grupy I trzeciej ligi. W najbliższą niedzielę nasz zespół rozegra wyjazdowe spotkanie z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

III liga: Polonia Warszawa 3-1 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 39' Cezary Sauczek
1-1 - 68' Łukasz Zjawiński (as. Radosław Pruchnik)
2-1 - 76' Cezary Sauczek
3-1 - 79' Krystian Pieczara

Legia II: Kacper Tobiasz - Mateusz Leleno, Mateusz Bondarenko, Bartosz Brodziński, Konrad Matuszewski - Piotr Cichocki (63' Amos Shapiro-Thompson), Radosław Pruchnik (Kpt), Aleksander Waniek, Michał Bajdur (81' Grzegorz Aftyka), Radosław Cielemęcki (46' Oskar Wojtysiak) - Łukasz Zjawiński
Rezerwa: Jakub Ojrzyński, Bartosz Gęsior, Bartłomiej Ciepiela, Łukasz Łakomy
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Kacper Marzec