fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

U-20: Polska 0-1 Włochy

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała 0-1 z Włochami w 1/8 finału mistrzostw świata. Rywale biało-czerwonych zdobyli jedyną bramkę w pierwszej połowie spotkania. Andrea Pinamonti wykorzystał rzut karny i tym samym pokonał Radosława Majeckiego. Bramkarz Legii rozegrał całe zawody. Polacy w końcówce starali się doprowadzić do wyrównania, ale ta sztuka im się nie powiodła i odpadli z turnieju.

U-20: Polska 0-1 Włochy
0-1 38' Andrea Pinamonti (k)

Polska: 1. Radosław Majecki - 5. Serafin Szota (83' 17. Adrian Benedyczak), 6. Sebastian Walukiewicz, 15. Jan Sobociński, 18. Adrian Stanilewicz (76' 3. Tymoteusz Puchacz) - 11. Jakub Bednarczyk, 7. Tomasz Makowski (59' 10. David Kopacz), 16. Bartosz Slisz, 20. Marcel Zylla, 13. Michał Skóraś - 9. Dominik Steczyk

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Krecina Zdzichu - 04.06.2019 / 12:46, *.t-mobile.pl

Będzie bryndza przez lata dla reprezentacji seniorskiej (jak odejdą Lewy, Grosik i inni), jeśli ci wszyscy młodzi U20 nie uciekną jak najdalej od Polskiej Myśli Trenerskiej.

odpowiedz
x - 03.06.2019 / 18:58, *.vectranet.pl

Ta kadra to kompromitacja, a Magiera kolejny raz udowadnia, ze jest beznadziejnym trenerem.
Całe te u-20 to wstyd i handa dla nas

odpowiedz
BRL - 03.06.2019 / 11:27, *.tktelekom.pl

widzę, że nie ja jeden mam wrażenie, że rośnie nam pokolenie piłkarskich niedorajd.
Oni nie umieją przyjąć piłki i dokładnie podać, miałem wrażenie, że dzieciaki ze szkoły Przymierza Rodzin oglądam...

odpowiedz
kibic - 03.06.2019 / 07:04, *.chello.pl

Ej dajcie spokój - przygotowywali się do turnieju - ostro trenowali a że czerwiec za pasem to teraz trzeba na wakacje jechać - odpocząć trochę :) Taki Majecki Radek taką rundę rozegrał w Legii wyśmienitą i teraz dobry turniej, że trzeba naprawdę odpocząć. W piłce seniorskiej pokażą co umieją :)

odpowiedz
Łysy - 02.06.2019 / 22:10, *.t-mobile.pl

@Arek: rudy przeproś za siwego

odpowiedz
Arek - 02.06.2019 / 22:07, *.tpnet.pl

Rudy, przeproś!

odpowiedz
Arek - 02.06.2019 / 22:06, *.tpnet.pl

No i pograli.

odpowiedz
zaba285 - 02.06.2019 / 21:54, *.lukman.pl

obejrzałem kawałek 1 połowy i nasuwa się jedno spostrzeżenie - ta drużyna to poziom 4 ligi polskiej (bliżej tych drużyn broniącej się przed spadkiem) ewentualnie górnej okręgówki... niedokładne podania, przyjęcia, panika, brak techniki, wolne tempo... nie rozumiem o co tyle hałasu...

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 02.06.2019 / 21:17, *.t-mobile.pl

@Kamuflaż: ile kasy idzie na to archaiczne dziadostwo???

odpowiedz
Szacunek dla trenera Magiery - 02.06.2019 / 21:08, *.t-mobile.pl

Jest super patałachem.

odpowiedz
Kamuflaż - 02.06.2019 / 19:57, *.tpnet.pl

Przyjęcie podanie strata, szkoda znów nie przyjął dobrze piłki, kolejna głupia strata ... i tak można prze 90 min słuchać do znudzenia. Podstawy szkolenia leżą i kwiczą, ta grupa nie powinna w ogóle grać na tym poziomie, tak grupa powinna się kopać w 3-4 lidze, albo zająć się czymś innym. 3 mecze bez strzelonej bramki, żadnej akcji rozegranej w tempie, tylko lagi do przodu - powiedzcie mi, kto ich tego uczy? no tak złota PMS.

odpowiedz
LWGZ - 02.06.2019 / 19:52, *.tpnet.pl

To bylo nietrudne do przewidzenia poniewaz nie umielismy wykonczyc akcji !!!!

odpowiedz
Tomek - 02.06.2019 / 19:47, *.chello.pl

Zasłużone zwycięstwo. Piłkarsko Włosi dużo lepsi. Ostatnie 20 minut spuchli i wtedy my byliśmy sporo lepsi ale i tak nasze braki spowodowały że nic nie strzeliliśmy. Ogólnie wyprowadzenie piłki w 1 połowie u nas tragedia.

odpowiedz