fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Sparingi z Radomiakiem i Pogonią

Woytek - Wiadomość archiwalna

Po powrocie ze zgrupowania Austrii Legia Warszawa zaplanowane ma dwa mecze sparingowe. W sobotę, 6 lipca przy Łazienkowskiej odbędzie się mecz z drugoligową Pogonią Siedlce, a w niedzielę, 14 lipca - już po pierwszym meczu w Lidze Europy - legioniści zmierzą się z Radomiakiem Radom. Spotkanie także odbędzie się w stolicy.

W trakcie zgrupowań legioniści mają zaplanowanych pięć spotkań kontrolnych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 13.06.2019 / 02:02, *.02.net

Sparingi otwarte! I gości z Siedlec i Radomia Welcom!Brothers!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.06.2019 / 19:42, *.play-internet.pl

@eth: Pewnie zamknięte,bo trenerovič będzie układał puzzle ze szrotu,który mu Mioduski naściągał.Oj ciężko będzie mu cokolwiek wystrugać z tych pieńków,co po kontuzjach półrocznych powoli i z mozołem wracają do gry.

odpowiedz
eth - 11.06.2019 / 17:31, *.tpnet.pl

Zamknięte, za murem i drutem kolczastym, czy będzie można z trybun obejrzeć, jak rok temu z Viitorulem?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.