Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta z nowym trzyletnim kontraktem

Wiśnia, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

17-letni Cezary Miszta podpisał nowy trzyletni kontrakt z Legią. Na mocy nowej umowy młodzieżowy reprezentant Polski będzie grał w stołecznym klubie do 2022 roku. Miszta od 2016 roku regularnie trenuje z pierwszym zespołem Legii. W ostatnich dwóch ligowych sezonach zgłoszony był do rozgrywek Ekstraklasy.

- Cieszę, się, że Legia wierzy w mój potencjał i chce we mnie inwestować. Jestem w klubie już trzy lata i to bardzo ważne dla mojego rozwoju, że zostanę w nim na dłużej - powiedział Cezary Miszta.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Czarek zdecydował się przedłużyć kontrakt z Legią. Obserwujemy, jak duże postępy zrobił od kiedy przyszedł na Łazienkowską. Stworzymy mu najlepsze możliwości do rozwoju i gry - dodał z kolei na łamach Legia.com dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Marcel - 14.06.2019 / 00:05, *.t-mobile.pl

@bronek49: W Legii nie ma zawodnika o nazwisku Cieżniak.

odpowiedz
bronek49 - 13.06.2019 / 18:31, *.chello.pl

bardzo dobrze to lepsze posunięcie niż przedłużenie umowy z Cieżniakiem

odpowiedz
Peter - 13.06.2019 / 18:20, *.play-internet.pl

Będą z niego ludzie, trzeba wypożyczyć chłopaka do I lub II ligi żeby grał regularnie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.