Legia w Leogang w 2015 roku - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing z Clube Atlético Bragantino w Leogang

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Poznaliśmy dokładny termin trzeciego sparingowego spotkania Legii Warszawa podczas zgrupowania w Austrii. Mecz z brazylijskim Clube Atlético Bragantino odbędzie się 30 czerwca o godzinie 16 w Leogang. Wcześniej "Wojskowi" zmierzą się z FK Pribram i Viktorią Pilzno. Czwartym sparingpartnerem będzie rumuńska Universitatea Craiova - mecz zaplanowano na 2 lipca.

Wszelkie informacje związane z przygotowaniami Legii do sezonu oraz plan sparingów i zgrupowań znajdziecie na specjalnej podstronie PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 17.06.2019 / 19:34, *.155.156

I na tym sparingu,powinien być Mr Mioduski z Kucharskim , mogá pokazać sié młodzi utaléntowani Brazilians którzy chétnie grali by dla Legii!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.