REKLAMA

Legia Drużynowym Mistrzem Polski juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia została Drużynowym Mistrzem Polski juniorów w squasha. Podczas krajowych mistrzostw rozegranych we Wrocławiu, legioniści w pierwszej rundzie pewnie zwyciężyli przeciwnika 5-0. W finale zaś doszło do zaciętej walki o złoty medal z Abram Junior Team Poznań, którą nasi zawodnicy wygrali 3-2. O końcowym sukcesie zdecydował wygrany 3-0 pojedynek w kat. U-19, w którym Piotr Nowak pokonał Marcina Sikorskiego 3-0. Wcześniej Szymon Lohmann pokonał Mateusza Ptaszka 3-1 oraz Leon Krysiak (U-15) w takim samym stosunku zwyciężył Łukasza Marcinkowskiego.

Wyniki legionistów w finale DMP:
U-11: Szymon Lohmann - Mateusz Ptaszek 3-1
U-13: Karol Krysiak - Jaś Samborski 1-3
U-15: Leon Krysiak - Łukasz Marcinkowski 3-1
U-17: Jakub Woziwodzki - Piotr Szymaczek 1-3
U-19: Piotr Nowak - Marcin Sikorski 3-0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
dejne3 - 30.06.2019 / 23:29, *.plus.pl

Tak powinno być,kartofle pozostały na swoim miejscu

odpowiedz
FI(L)IP - 30.06.2019 / 16:56, *.belgacom.be

Brawo! Legia mistrz!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.