fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković: Widziałem zaangażowanie zawodników

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nasz rywal na pewno nie był lepszym rywalem niż chociażby Viktoria Pilzno, ale za to był w lepszej dyspozycji niż my. Widać było, że nasi przeciwnicy nie są w trakcie przygotowań do sezonu. W poprzednim sparingu to my mieliśmy przewagę dyspozycji fizycznej, jednak dzisiaj było inaczej. To jednak nie jest najważniejsze. Wykonaliśmy swój plan polegający na tym, aby grono piłkarzy miało okazję pograć dłużej niż 45 minut. Pozostali zawodnicy mieli za to mocniejszy trening i dlatego pojawili się na boisku tylko na końcówkę. We wtorek skład odpowiednio się zmieni - powiedział po niedzielnym sparingu Aleksandar Vuković.

Jeszcze w pierwszej połowie szkoleniowiec musiał dokonać jednej zmiany. - Niezgoda poczuł ból w kostce i nie chcieliśmy ryzykować jego zdrowia. Jarek ciężko trenuje, więc był to dobry moment, aby dać mu trochę odpoczynku.

Nieoficjalny debiut w Legii zaliczył również Novikovas. - Arvydas dopiero co do nas trafił. Znamy jego jakość i możliwości. Dzisiaj zaliczył bardzo dobrą jednostkę treningową w upalnej pogodzie. Damy mu czas, żeby się wkomponował w drużynę i zrozumiał, czego od niego oczekujemy. Na pewno z biegiem czasu będziemy mieli z niego pociechę.

- Jestem zadowolony z pracy i zaangażowania zawodników. Wiemy, co robimy na treningach i że przeciwstawianie się takiemu rywalowi wymaga wiele wysiłku. Pracujemy dalej. Mamy trochę czasu do najważniejszego meczu, czyli początku sezon. Na pewno jeszcze to wykorzystamy. Na razie nie mogę podzielić się tym, kto do nas trafi. Na pewno będą jeszcze pewne zmiany. Cieszy jednak to, że piłkarzy których mamy, to w dużej mierze są już tymi docelowymi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
lhm - 01.07.2019 / 22:00, *.vectranet.pl

@Greubbson:
Po tym, że spier...lił rundę finałową, mając lepszy skład niż rok wcześniej nazywany "trenerem kobiet" Klafurić.
Tamten potrafił zdobyć mistrzostwo m.in. Philippsem, Kucharczykiem, Pasquato, Antoliciem i Radoviciem.
Vuko miał podobno po sa Pinto świetnie przygotowany fizycznie zespół.
Klafurić przejął podobno słabo przygotowaną drużynę po Jozaku...
Chcesz coś jeszcze dodać?

odpowiedz
GL - 01.07.2019 / 13:03, *.tpnet.pl

Zaangazowanie zaangazowaniem a gra to gra !!

odpowiedz
Rencista - 01.07.2019 / 12:25, *.t-mobile.pl

@Kibic emeryt : Kto nie rozumie? Jak masz na myśli siebie to pisz "nie rozumiem"

odpowiedz
Greubbson - 01.07.2019 / 11:35, *.t-mobile.pl

@Marcel: po czym rozkminiazsz, ze najslabszy? Co ty mozesz wiedziec chlopie jak twoja wiedza ogranicza sie do sledzenia newsow w internecie.

odpowiedz
(L)enio - 01.07.2019 / 11:17, *.243.22

@kamil praga: Mądrze prawisz kolego.

odpowiedz
olew - 01.07.2019 / 09:55, *.vectranet.pl

latem piszemy głupstewka, bo się nudzimy, niech tak będzie, ale znawcom przypominam , że grajki to do nas przychodzą ; a to z Piasta , a to z Jagi, a to z Lecha .Do kiepskiego, biednego i źle zarządzanego klubu bez trenera (jakim jest Legia) przychodzą , pewnie was nie czytają łapserdaki ....

odpowiedz
lagerta - 01.07.2019 / 09:40, *.centertel.pl

@lob : Szymanski póki co to może być cieniem takiego Novikovasa, czy Gvilii

odpowiedz
zaba285 - 01.07.2019 / 09:15, *.lukman.pl

@Ojej: trolujesz? a po co go zastępować? co takiego wnosił? przeciętny ligowy piłkarz, napompowali wokół niego balon. może jakiś talent ma, ale u nas prezentował się przeciętnie, nie wyróżniał się, ale młody to musi grać bo można go drogo sprzedać

odpowiedz
Doru - 01.07.2019 / 08:46, *.play-internet.pl

@Marcel: My o tym wiemy, szkoda tylko że Miodek o tym nie wie :(

odpowiedz
ZW - 01.07.2019 / 08:07, *.tpnet.pl

Zobaczymy jaki bedzie odpowiedni sklad w jutrzejszym sparingu !!

odpowiedz
Kibic emeryt - 01.07.2019 / 07:52, *.centertel.pl

Życzę powodzenia trenerowi ale nic z tego nie będzie jeśli nie będzie zatrudniony dobry trener a Vuko to tylko uczeń i do tego chyba mierny .Nie rozumie dlaczego u nas nie pracuje np.Fornalik lub Stokowiec tylko kolejny raz nowicjusz .

odpowiedz
Marcel - 01.07.2019 / 02:54, *.t-mobile.pl

Ten caly Vukovic to najslabszy trener Legii w ciagu ostatnich 10 lat i Miodowski powinien go zwolnic bo z nim nie dostaniemy sie do Ligi Europy. Ja wam to mowie.

odpowiedz
kamil praga - 01.07.2019 / 00:19, *.vectranet.pl

Pelen szacun dla Vuko !!!!
ktory z was by sie podiol takiej pracy brak zawodnikow i nowych transferow brak wszystkiego Vuko musi pracowac z tym co ma bo jak zaczniemy sprowadzac znow zawodnikow trenerow to klub zbankrutuje jak skisla a juz jestesmy w 3 klubow pod nadzorem finansowym (Legia-slask-skisla) wiec nie wywalajcie tych wypocin dajcie Legi wsparcie i czas na odbudowanie pozycji a za 2 lata bedzie LM i wzmocnienia pierwszej druzyny kwestia nie topic pieniedzy w nieudane transwery trenerow i ich nowy zaciag bo trener bierze banke euro jego zaciag kolejne 4 banki a po paru miesiacach nic to nie daje poza dlugami klubu 2 lata i ta droga co teraz idziemy bedzie dobrze

odpowiedz
Arek - 30.06.2019 / 23:28, *.tpnet.pl

Mi ciężko na podwórku wysiedzieć, a im grać kazali, w taki upał. Zresztą w ogóle mnie nie dziwi ta porażka, a tu płacz, jakby już odpadli z jakichś rozgrywek.

odpowiedz
brasu - 30.06.2019 / 23:00, *.vectranet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: karny to tez element gry! a bramki zazwyczaj traci sie po bledach.. nie byłoby bledow, nie byłoby goli. ten spozniony, tu faul... krotka pilka - choc to sparing to pokazał kto nie bardzo pasuje do tej druzyny!

odpowiedz
GCW - 30.06.2019 / 21:41, *.play-internet.pl

Sami znawcy Buhaha. Barany to tylko sparingi. Oby w eliminacjach do LE wygrywali . A lob to nie dzban tylko czajnik

odpowiedz
Hejter - 30.06.2019 / 21:15, *.belgacom.be

@Obcy: Tragedia, trener do zmiany itp.

odpowiedz
ZGL - 30.06.2019 / 21:00, *.tpnet.pl

Wierzymy ze bedzie coraz lepiej bo wierzymy Vuko ale za szybko stracilismy 3 gole !!!

odpowiedz
LWL - 30.06.2019 / 20:47, *.tpnet.pl

Upal napewno nie sprzyjal rozgrywaniu dobrego meczu LEGII a Brazylijczycy sa przystowani do takich temperatur ! LEGIO to byl tylko sparing a najwazniejsze mecze przed nami !!!

odpowiedz
Ojej - 30.06.2019 / 20:45, *.chello.pl

@lob : Szymańskiego nikt nie zastąpi... A jakie on miał liczby przez ostatnie 3 lata? Novikovas chyba tylko w zeszłym sezonie miał lepszy dorobek.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 30.06.2019 / 20:33, *.play-internet.pl

Grali przy takiej temperaturze, że mało kto by dał radę chodzić a oni biegali, więc nie jest źle. Brazyliczycy, w takich warunkach grają na codzień. Generalnie, to dwa karne a trzeci po błędzie bramkarza. Głowy do góry i jedziemy dalej.

odpowiedz
brutalna prawda niestety - 30.06.2019 / 19:59, *.206.20

Nie widać było tylko dobrych Piłkarzy w Legii . Jak tacy byli to od 2,3 sezonów systematycznie Legię opuszczają , za to mamy Jodłowca , Lewczuka idziemy systematycznie sportowo w dół , niema kasy to i mamy zawodników jakich mamy .

odpowiedz
lob - 30.06.2019 / 18:48, *.t-mobile.pl

A kto jeszcze od nas odejdzie? Carlitos, Majecki i Wieteska? Kto by nie przyszedł to ich nie zastąpi. Ale kasa musi się zgadzać u Miodka. Dodam jeszcze, że Szymańskiego też nikt nie zastąpi. Czyli czterech zawodników praktycznie z nami nie będzie. Na razie w ataku mamy na dzień dzisiejszy kulawego Jarka i roztrzepanego Kulenovica i niepewnego Songo. Kante nie liczę bo on chyba nie wróci. Brawo Miodek...

odpowiedz
LGZ - 30.06.2019 / 18:46, *.tpnet.pl

Zaangazowanie bylo ale to nie wystarczylo !!!

odpowiedz
Obcy - 30.06.2019 / 18:28, *.t-mobile.pl

Hejterzy dawać komentarze. Tragedia, trener do zmiany itp.

odpowiedz