Mateusz Grudziński - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia II Warszawa 5-0 Jarota Jarocin

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W sobotę rezerwy Legii Warszawa rozegrały w Grodzisku Wielkopolskim sparingowy mecz z Jarotą Jarocin (III liga). Podopieczni Piotra Kobiereckiego wygrali z trzecioligowcem aż 5-0. Trzy bramki zdobył powracający z wypożyczenia do Victorii Sulejówek Mateusz Grudziński (dwie pierwsze po stałych fragmentach gry egzekwowanych przez Pruchnika), a po jednej dorzucili Radosław Cielemęcki i Patryk Konik.

W poprzednim sparingu legioniści pokonali 4-0 Dyskobolię Grodzisk, po golach Wełniaka, Łakomego i Lisowskiego oraz samobójczym. W środę o 17 "dwójka" zagra w Rembertowie ze Świtem Nowy Dwór Maz.

Sparing: Legia II Warszawa 5–0 (3-0) Jarota Jarocin
1-0 - 13' Mateusz Grudziński
2-0 - 22' Mateusz Grudziński
3-0 - 40' Radosław Cielemęcki
4-0 - 65' Mateusz Grudziński
5-0 - 80' Patryk Konik

Legia II: Gabriel Kobylak (46' Kacper Tobiasz) - Nikodem Niski (Dawid Wach), Ariel Mosór, Chris Philipps (Łukasz Łakomy), Mateusz Grudziński - Piotr Cichocki ( Patryk Konik), Radosław Pruchnik (Kpt)(Jan Goliński), Aleksander Waniek (Mateusz Lisowski), Radosław Cielemęcki (Filip Sobiecki), Łukasz Moneta (Michał Mydlarz), - Kacper Wełniak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia⚽️Coach - 21.07.2019 / 13:09, *.188.190

Zgłosić Grudzińskiego!do jedynki!,młody bramy strzela,warto go na rezerwy Legii 1! Kto wie może wreście napadzior Kocur!Historii!Legii!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.