Dominik Nagy w starciu z obrońcą przeciwników - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramka i skrót meczu z KuPS

Redakcja, źródło: TVP Sport, sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

Po bramce Mateusza Wieteski Legia skromnie 1-0 pokonała u siebie Kuopion Palloseura w meczu 2. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. To daje wicemistrzom Polski minimalną zaliczkę przed rewanżem, w którym będą musieli jednak zaprezentować się o wiele lepiej. Gracze Aleksandara Vukovicia przez 90 minut stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do strzelenia gola i gdyby nie zwiodła ich skuteczność, to na pewno zwyciężyliby wyżej. Zapraszamy do obejrzenia bramki oraz skrótu ze spotkania z Finami.Bramka Wieteski
Skrót meczu
Cały mecz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
LGZ - 26.07.2019 / 08:44, *.tpnet.pl

Remis na wyjezdzie bramkowy i mamy awans !!!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 26.07.2019 / 08:39, *.inetia.pl

Jakie to jest smutne, że nawet z tego meczu nie ma z czego zrobić skrótu...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.