9 medali na MP w strzelaniach kulowych

Zawodnicy strzeleckiej Legii zdobyli sześć medali w konkurencjach indywidualnych podczas Mistrzostw Polski w strzelaniach kulowych, które odbyły się we Wrocławiu. Legioniści zdominowali konkurencję Karabinu 3x40 strzałów, gdzie zajęli wszystkie miejsca na podium, a Tomasz Bartnik, Maciej Wojtasiak i Robert Kraskowski z wynikiem 3510 pkt. o 23 punkty pobili dotychczasowy rekord Polski. Bartnik triumfował również w karabinie 60 strzałów. Brązowe medale wywalczyli Konrad Białek i Marta Barszczak. W rywalizacji drużynowej nasi zawodnicy zdobyli trzy medale - złoto, srebro i brąz. W klasyfikacji medali indywidualnych Legia uplasowała się na miejscu trzecim (za Flotą Gdynia i Zawiszą), a w klasyfikacji medalowej klubów na miejscu drugim (za Flotą).

Medale legionistów na mistrzostwach Polski:
Karabin 3x40: 1. Tomasz Bartnik, 2. Maciej Wojtasiak, 3. Robert Kraskowski
Karabin 60 strz.: 1. Tomasz Bartnik
Pistolet szybkostrzelny 2x30: 3. Konrad Białek
Pistolet sportowy 30+30: 3. Marta Barszczak
Karabin 60 strz.: 1. Legia (Tomasz Bartnik, Robert Kraskowski, Maciej Wojtasiak)
Pistolet szybkostrzelny 2x30: 3. Legia (Kondrad Białek, Jakub Kraśniewski, Maciej Morawski)
Pistolet sportowy 30+30: 2. Legia (Marta Barszczak, Violetta Kotynia, Katarzyna Klepacz-Bartoszek)