Kacper Wełniak - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Ursus Warszawa 2-3 Legia II Warszawa

Woytek - Wiadomość archiwalna

W meczu 4. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa pokonały na wyjeździe Ursus 3-2. Do przerwy "Traktorki" prowadziły 1-0 po trafieniu Sebastiana Szerszenia w 33. minucie. Po zmianie stron wyrównał Piotr Cichocki, ale w 79. minucie z rzutu karnego ponowne prowadzenie Ursusowi dał Grzegorz Skowroński.

Końcówka meczu należała jednak do legionistów, a konkretnie do Kacpra Wełniaka, który golami w 84. minucie i 89. minucie zapewnił wygraną "Wojskowym". Legioniści przy stanie 2-2 trafili jeszcze w poprzeczkę bramki Ursusa. 90 minut w Legii II rozegrał Inaki Astiz, pierwszych 45 minut zagrał Mateusz Praszelik.

W środę o godzinie 18:00 w Ząbkach, legioniści zagrają zaległe spotkanie z Polonią.

III liga: Ursus Warszawa 2-3 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 33' Sebastian Szerszeń
1-1 - 54' Piotr Cichocki
2-1 - 79' Grzegorz Skowroński (karny)
2-2 - 84' Kacper Wełniak (as. Michał Karbownik)
2-3 - 89' Kacper Wełniak (as. Piotr Cichocki)

Legia II: Wojciech Muzyk - Nikodem Niski (80' 16. Patryk Konik), Inaki Astiz, Ariel Mosór, Mateusz Grudziński - Radosław Cielemęcki (46' 18. Piotr Cichocki), Chris Philipps, Radosław Pruchnik, Michał Karbownik - Mateusz Praszelik (46' 9. Kacper Wełniak) - Maciej Rosołek