fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 4. kolejki III ligi

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trzecie zwycięstwo odniosły rezerwy Legii. Tym razem "Dwójka" wygrała z Ursusem. Legioniści są jedynym zespołem, który nie stracił jeszcze punktów. W tabeli przewodzi Sokół Aleksandrów Łódzki, który wygrał w Skierniewicach. Stawkę zamyka KS Wasilków (0-5 w Radomsku) oraz Pogoń Grodzisk Mazowiecki (0-2 w Elblągu).

Wyniki 4. kolejki III ligi gr. 1
Unia Skierniewice 2-3 (1-2) Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa 2-3 (1-0) Legia II Warszawa
Concordia Elbląg 2-0 (2-0) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda 4-1 (0-1) Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa 0-2 (0-0) Huragan Morąg
Pelikan Łowicz 2-4 (1-2) Znicz Biała Piska
Broń Radom 2-1 (0-0) Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko 5-0 (2-0) KS Wasilków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie

Tabela, wyniki i terminarz III ligi


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.