Wyniki 5. kolejki III ligi

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii doznały pierwszej ligowej porażki przegrywając 1-2 z Unią Skierniewice. Wykorzystali to gracze Sokoła Ostróda, którzy po wygranej w Grodzisku Mazowieckim zrównali się z Legią II w tabeli. Jedynym niepokonanym zespołem w lidze jest Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Co ciekawe, Świt był bliski przegranej w Aleksandrowie Łódzkim, ale odwrócili losy spotkania dosłownie w ostatnich minutach. Emocjonująco było także w meczu Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz. Kibice oglądali aż siedem bramek, ale to gości zdobyli trafienie na wagę zwycięstwa w 89. minucie.