REKLAMA

Aukcja dla WSDD: Koszulka Lewandowskiego z autografem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii kontynuują zbiórkę pieniędzy na ambulans dla dziecięcego szpitala przy ul. Mikołaja Kopernika w Warszawie. Na licytację trafiła oryginalna koszulka Roberta Lewandowskiego z reprezentacji Polski z oryginalnym autografem piłkarza Bayernu. Cały dochód z jej sprzedaży przeznaczony zostanie na wspomniany charytatywny cel.

Koniec aukcji nastąpi w przerwie eliminacyjnego meczu Polska - Austria, który rozegrany zostanie w najbliższy poniedziałek. Licytacja prowadzona jest tutaj.

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć naszą inicjatywę zapraszamy również do wpłat na specjalnie dedykowane zbiórce konto:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "AMBULANS dla WSDD"


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Gienek - 08.09.2019 / 12:33, *.vectranet.pl

Trzeciak z Arruabareną powinni na spółkę kupić.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.