fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

U-19: Gruzja 2-1 Polska

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego reprezentacja Polski U-19 (rocznik 2001) przegrała 1-2 w wyjazdowym towarzyskim meczu z reprezentacją Gruzji.
U-19: Gruzja 2-1 Polska
bramki dla Gruzji: Giorgi Guliaszwili 34, Giorgi Iakobidze 67

Polska (skład wyjściowy): Kamil Broda - Filip Dymerski, Michał Bogacz, Javier Ajenjo Hyjek, Kacper Radkowski, Michał Karbownik, Jakub Kamiński, Marcin Szpakowski, Bartosz Białek, Marcel Wędrychowski, Nicola Zalewski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.