Mateusz Kochalski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Przeciwko sobie

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Kochalski i Tomasz Nawotka stanęli przeciwko sobie w minionej kolejce. Górą był pierwszy z wypożyczonych legionistów, którego Radomiak wygrał z Zagłębiem Sosnowiec. Jednocześnie dla bramkarza ekipy z Radomia był to koniec passy bez straty gola. Czyste konto zachował za to Paweł Łakota, a jego Concordia sprawiła niespodziankę wygrywając ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Zabrze
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w przegranym 0-5 meczu z Zagłębiem Lubin

I liga
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Radomiakiem Radom
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 60. minuty w przegranym 0-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - nie grał w przegranym 0-1 meczu ze Stomilem Olsztyn

Radomiak Radom
Kamil Bielikow - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Mateusz Kochalski - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Kacper Pietrzyk - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Wigry Suwałki
Michał Król - nie grał w przegranym 1-2 meczu z GKS Tychy
Konrad Matuszewski - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z GKS Tychy. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Resovią Rzeszów
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - od 90. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Polkowice

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - do 59. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Rzeszów
Łukasz Zjawiński - do 68. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Rzeszów

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Polonią Warszawa
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - od 70. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Sokołem Ostróda
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - od początku spotkania w przegranym 0-1 meczu z Avią Świdnik
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Sandomierz

IV liga
Mateusz Leszczuk (KS Łomianki) - remis 2-2 w meczu z Makowianką Maków Mazowiecki