REKLAMA

9 medali na mistrzostwach Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziewięć medali na mistrzostwach Warszawy zdobyli zawodnicy sekcji squasha Legii. Złoto Mateusz Lohmann (U11), Karol Krysiak (U13) i Leon Krysiak (U15), srebro Ewa Kozłowska (U11), Martyna Malinowska (w kat. U13 i U15), Zofia Parafiniuk (U17) i Szymon Lohmann (U13), brąz Kazik Leszczyński (U11) oraz Mateusz Lohmann (U13).


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.