Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Vuković: Zwyciężyliśmy całkowicie zasłużenie

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aleksandar Vuković (trener Legii): To cenne zwycięstwo, po dwóch meczach bez wygranej. Przyszło nam zagrać na takim trudnym terenie, z drużyną, która jest na fali, cały czas robi postępy, gra coraz lepiej. Wygrać tutaj nie jest łatwo i prosto, dlatego cieszę się, że zwyciężyliśmy całkowicie zasłużenie. Graliśmy bardzo dobrze przez pierwsze 30 minut, mieliśmy mecz całkowicie pod kontrolą, potem był dobry fragment drugiej połowy, a następnie rozluźnienie. Mieliśmy kilka sytuacji po kontrach, które mogliśmy rozegrać lepiej. Daliśmy Cracovii drugi oddech, strzelili bramkę i mieliśmy nerwowy mecz już do samego końca. Na szczęście dzięki dobrej grze obronnej w końcówce wygraliśmy 2-1 i mamy 3 punkty, co jest bardzo istotne.