fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Cracovią

źródło: Ekstraklasa TV - Wiadomość archiwalna

Legioniści zdobyli zasłużone trzy punkty w Krakowie. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Jarosław Niezgoda i Walerian Gwilia. Poniżej możecie obejrzeć skrót spotkania.

Wszystkie skróty meczów można oglądać na nowej platformie Ekstraklasa TV. Dostęp do materiałów filmowych jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja na stronie.

Skrót z meczu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
donek - 23.09.2019 / 16:45, *.vectranet.pl

@Przemo: dzieki, sprawdze

odpowiedz
FeLek - 23.09.2019 / 15:13, *.tpnet.pl

Czyli już zawsze będą skróty na tej stronie?

odpowiedz
Przemo - 23.09.2019 / 11:52, *.plus.pl

donek, wejdź na stronę oficjalną Legii legia.com

odpowiedz
donek - 23.09.2019 / 11:32, *.vectranet.pl

nie zakladam konta na ekstraklasa tv, niech sami se ogladaja te zenujace spektakle

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.