REKLAMA

Brąz i złoto Bartnika na ME w Bolonii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnik sekcji strzeleckiej Legii, Tomasz Bartnik wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Bolonii, w konkurencji karabin 60 strzałów leżąc z wynikiem 625,5 pkt. Złoto zdobył Marcin Majka (629,3 pkt.). Bartnik w drużynie z Majką oraz Danielem Romańczykiem, w tej samej konkurencji, zdobyli złoty medal w drużynie, a także ustanowili nowy rekord Śwuiata i Europy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.