Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

W meczu 9. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa zremisowała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Mateusza Grudzińskiego, który wykorzystał dośrodkowanie Radosława Pruchnika. W 59. minucie z rzutu karnego wyrównał Damian Jaroń, a pięć minut później prowadzenie Pogoni dał Patryk Szymański. Wynik w 77. minucie ustalił Kamil Orlik.

W meczu wystąpiło aż 6 zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny. Debiut zanotował Paweł Wszołek. Ponadto zagrali Muzyk, Obradović, Astiz, Praszelik i Kostorz.

Kolejne spotkanie podopieczni Piotra Kobiereckiego rozegrają w sobotę, 5 października o godzinie 14:00 w Białej Piskiej.

III liga: Legia II Warszawa 2-2 (1-0) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1-0 - 40' Mateusz Grudziński (as. Radosław Pruchnik)
1-1 - 59' Damian Jaroń (karny)
1-2 - 64' Patryk Szymański
2-2 - 77' Kamil Orlik (as. Piotr Cichocki)

Legia II: 19. Wojciech Muzyk - 26. Mateusz Grudziński, 4. Inaki Astiz, 6. Chris Philipps, 2. Ivan Obradović (46' 20. Nikodem Niski) - 11. Paweł Wszołek (46' 18. Piotr Cichocki), 15. Radosław Pruchnik, 5. Łukasz Łakomy, 8. Mateusz Praszelik (69' 7. Kamil Orlik), 21. Kacper Kostorz (64' 17. Radosław Cielemęcki) - 9. Kacper Wełniak

Rezerwowi: 54. Gabriel Kobylak, 16. Patryk Konik, 24. Michał Mydlarz

Trener: Piotr Kobierecki

Pogoń: 12. Piotr Zieliński - 2. Michał Borychowski, 3. Bartosz Broniarek, 5. Norbert Jędrzejczyk, 6. Jakub Kołaczek (90' 15. Bartłomiej Gajda), 10. Damian Jaroń (93' 21. Kacper Łoś), 11. Michał Strzałkowski, 2. Mariusz Baranowski, 22. Grzegorz Gulczyński, 27. Michał Gładysz, 77. Patryk Szymański

Rezerwowi: 1. Sebastian Przyrowski 7. Mateusz Kniast, 16. Franciszek Ratajczyk, 17. Sebastian Małkowski, 32. Adrian Grabowski

Trener: Robert Moskal

Strzały (celne): Legia 26 (14) - Pogoń 6 (4)