REKLAMA

Losowanie 1/16 finału Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami wszystkie mecze I rundy Pucharu Polski. W piątek o godz. 12:00 w odbędzie się losowanie 1/16 finału tych rozgrywek. Spotkania tej fazy zaplanowano na 29, 30 i 31 października.

Drużyny biorące udział w losowaniu: Lechia Gdańsk, Olimpia Elbląg, Miedź Legnica, Stilon Gorzów Wielkopolski, Legia II Warszawa, Stomil Olsztyn, Lech Poznań, Sandecja Nowy Sącz, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź, Pogoń Szczecin, Bytovia Bytów, Chełmianka Chełm, Resovia Rzeszów, Górnik Zabrze, Radomiak Radom, Stal Stalowa Wola, Rekord Bielsko-Biała, Błękitni Stargard, Górnik Łęczna, Wisła Płock, Cracovia, GKS Jastrzębie, Pogoń Siedlce, GKS Tychy, GKS Katowice, Stal Mielec, Raków Częstochowa, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Odra Opole, ŁKS Łódź

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
RTS1910 - 27.09.2019 / 12:15, *.mm.pl

Ooo jak miło.

odpowiedz
Lukasz - 27.09.2019 / 12:05, *.79.180

link do losowania: https://www.youtube.com/watch?v=GC9lFseHf0E

odpowiedz
Lfan - 27.09.2019 / 11:53, *.play-internet.pl

Jest taka możliwość :)

odpowiedz
Sebulwa - 27.09.2019 / 11:32, *.plus.pl

@dino: a w 58 nasze rezerwy doszły do finalu

odpowiedz
lvkmar - 27.09.2019 / 09:28, *.chello.pl

@unti: Nie ma możliwości, aby dwie drużyny tego samego klubu mogły wystąpić w rozgrywkach europejskich. Przepisy tego zabraniają.

odpowiedz
kaktus - 27.09.2019 / 08:48, *.tpnet.pl

A wyobrażacie sobie finał na narodowym:
Legia : Legia II ???
Pytania do tego...
Kto będzie siedział w sektorze gości, a kto gospodarzy?
Czyj doping będzie głośniejszy?
Za kogo będziecie trzymali kciuki?
...
Ktoś ma jeszcze jakieś pytania? :)

odpowiedz
dino - 27.09.2019 / 08:46, *.108.201

@unti:
Jst taka mozliwosc w 1993 Ruch II Chorzow doszedl nawet do finału

odpowiedz
NAS - 27.09.2019 / 08:27, *.centertel.pl

@AAA: Ogólnie jest taka możliwość ale szanse by Legia ll wygrała puchar Polski są niewielkie

odpowiedz
tomiacab - 27.09.2019 / 07:51, *.144.81

@Spik : lepiej byłoby żydzew - Legia.

odpowiedz
AAA - 27.09.2019 / 07:32, *.play-internet.pl

@unti: popłynąłeś. nie ma takiej możliwości, to jeden klub.

odpowiedz
Kibic L - 27.09.2019 / 07:25, *.centertel.pl

@Kibiccv:

Dokładnie:) nawet jak nie będzie biletów w otwartej sprzedaży to można kupić na trybunę gospodarzy i przenieść się pod nasz sektor.

odpowiedz
Spik - 27.09.2019 / 07:23, *.t-mobile.pl

Legia II - Widzew, wtedy meczyk przy Ł3, byłoby nieźle.

odpowiedz
Kibiccv - 27.09.2019 / 07:03, *.centertel.pl

Pogoń Siedlce poproszę. Blisko i dopingują Legii więc byłaby sympatyczna atmosfera

odpowiedz
News⚽️Legia - 27.09.2019 / 04:05, *.204.38

Awans Legii 2 to I Tak sukces !Brawo!A teraz walka aby dwie Legie zagrały na Narodowym!

odpowiedz
Wolfik - 27.09.2019 / 01:19, *.mm.pl

Można pobawić się w typowanie....a zatem: Rekord Bielsko-Biała :)

odpowiedz
Pepe - 27.09.2019 / 00:18, *.chello.pl

Widzew. Jak fajnie byłoby tam znów pojechać :)

odpowiedz
cbuuul - 26.09.2019 / 23:45, *.mm.pl

a moze tak (L)-RTS? chociaz lepiej by bylo aby taki mecz odbyl sie w systemie mecz i rewanz....

odpowiedz
unti - 26.09.2019 / 23:36, *.echostar.pl

Czy istnieje mozliwosc ze w tym sezonie bedziemy mieli 2 miejsca w europejskich pucharach? np Legia II wygrywa puchar a Legia I mistrza?

odpowiedz
Dex - 26.09.2019 / 23:07, *.play-internet.pl

Jest jakieś rozstawienie ? Drabinka ?

odpowiedz
Stas - 26.09.2019 / 23:07, *.186.125

@floyd: kazdy moze na kazdego trafic

odpowiedz
floyd - 26.09.2019 / 22:53, *.chello.pl

Pytanie do redakcji: Każdy może w tym losowaniu na każdego? Czy teoretycznie możemy zagrać z własnymi rezerwami? :)

odpowiedz