REKLAMA

Widzew Łódź rywalem Legii w 1/16 finału Pucharu Polski!

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Widzew Łódź będzie rywalem Legii Warszawa w 1/16 finału Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się w Łodzi. Mecze tej fazy zaplanowano na 29, 30 i 31 października. Legia II zmierzy się natomiast w Ząbkach z Odrą Opole.

Pary 1/16 finału:

Stomil Olsztyn - Wisła Płock
Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Błękitni Stargard - Sandecja Nowy Sącz
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Radomiak Radom - GKS Tychy
Miedź Legnica - GKS Jastrzębie
Legia II Warszawa - Odra Opole
Pogoń Siedlce - Piast Gliwice
Resovia Rzeszów - Lech Poznań
Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Olimpia Elbląg - Raków Częstochowa
Bytovia Bytów - Cracovia

Puchar Polski 2019/20

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (110)

+dodaj komentarz
asd - 30.09.2019 / 09:06, *.orange.pl

ten mecz powinien być rozgrywany na narodowym tak jak finał PP , lub na neutralnym gruncie np w Gdańsku dojazd iedalny dla obu ekip .

Lecz Boniek wolał ustawic to w łodzi u siebie

odpowiedz
ROSOMAK - 29.09.2019 / 18:59, *.t-mobile.pl

@Bródno 75: SZACUNEK

odpowiedz
rob bandit - 29.09.2019 / 17:21, *.com.pl

@bażant: chyba u Twoich, ja mam starszego Brata ale od siebie... Nie pytaj się mnie, bo nie wiem. Nie pytaj się mnie, zapytaj siebie... FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Bródno 75 - 29.09.2019 / 09:51, *.plus.pl

W słońcu błysnął kastet złoty a nad głową powiał sztandar Nasz . Chodź u mych stup wisi kajdan to brne brne na bój..Pomszczą Nas bracia kibice..pomści Nas mafia krwawa..Będziemy wyżynać Łódzkie dzielnice..Hej Legia Warszawa ! Jakoś tak to chyba leciało..Pozdro dla tych co pamiętają lata 80-90

odpowiedz
Siwy - 29.09.2019 / 09:30, *.plus.pl

Będzie mega mecz.Widzew obok nas ma najlepszy chyba doping w Polsce.Tam jadą z dopingiem na 4 trybuny.Takze zalecam pokorę.Przypomna się stare dobre lata.Brakuje tego klubu bardzo w EX.Wole Widzew w EX niż jakieś Rakowy,Lubiny itd.Widzewa można ie lubić.Ale są w TOP 3 jeżeli chodzi o kibicowanie,wyjazdy itd

odpowiedz
Wróżka - 28.09.2019 / 23:52, *.play-internet.pl

Mecz wygra Widzew a nasza wyjazdowa ekipa
Wreszcie podziękuję Vuko i Pudlowi za kształt nowej Legii.Żarty się skończyły.Nie będziemy chłopcami do bicia.Z Legia już każdy może wygrać i to strasznie boli.

odpowiedz
Świętokrzyski Legionista - 28.09.2019 / 22:28, *.198.141

@Krzysiek z Warszawy: W takim meczu gra/wynik to sprawy drugorzędne. Tęsknimy za RTSem, ponieważ jedynie rywalizacja z Widzewem znów może dać wielu z nas namiastkę emocji, za które pokochaliśmy futbol. Against Modern Football!

odpowiedz
paffcik - 28.09.2019 / 21:59, *.virginm.net

Wszystkie Wasze Układy , Zgody, Kosy mnie nie interesują. Kocham tylko jeden KLUB - LEGIA WARSZAWA!!! Nienawidzę tylko jednego klubu... Widzew, Widzew, łódzki Widzew, JA tej k..., nienawidzę!

odpowiedz
Normalny człowiek - 28.09.2019 / 21:26, *.chello.pl

Konkretnie!

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 28.09.2019 / 17:22, *.204.46

@Bródno :Wariiiaaaci!I złodzieje!sá!kiiibiiiceee!z!Waaarszaaawyyyy!

odpowiedz
Marcin1910 - 28.09.2019 / 16:14, *.4.71

@Dentysta: Naturalnie możesz tak zrobić, ale twój fach później zdecydowanie się przyda ;-). Byłoby ciekawie , na pewno będziecie chcieli wykręcić jakiś numer ,jednego na pewno wam zarzucić nie można , pomysłowi jesteście jak mało która ekipa więc.....

odpowiedz
Bródno - 28.09.2019 / 14:34, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia: ty to jednak idiota jesteś

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever - 28.09.2019 / 13:33, *.204.46

@Raptus: Forgive me Brother....

odpowiedz
Raptus - 28.09.2019 / 12:42, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia and Friends Forever!: weź i się naucz polskiego ;) WZIĄĆ!!!!
I tekstu tez się naucz, bo sam jesteś zielony ;)

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 28.09.2019 / 12:23, *.204.46

Wsiáść do pociáguuuuu byyyyyyle doooo Łooooodzi...wziâść z sooooobáááá kamień nic nie zaszkodziii....ściskajâc w réku kaaaamień zieloooonyyyy aaaaabyyyy łodzianoooom...roooozbiiiijaaać głoooowyyyyy. ....lalalalaaaaa lalalaaaaaa. Tak to kiedyś leciało? Pociági grozy i koluszki to były kiedyś atrakcje hehehe pozdr dla odwiecznego wroga i do zobaczenia w koluszkach hehe poganiajmy sie jak za dawnych lat hehehe

odpowiedz
Vuko, rywale zawsze mogą na ciebie liczyć - 28.09.2019 / 12:16, *.vectranet.pl

To będzie kolejna historyczna porażka "trenera "

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 28.09.2019 / 11:37, *.play-internet.pl

@Bemowo : jedz do lodzi przepraszac rts ciemniaku.
A my na Raj Taki Sramy.

odpowiedz
Dentysta - 28.09.2019 / 11:36, *.mm.pl

@Marcin1910: Marcin,patrząc na reakcję wszystkich drużyn w Polsce,gdy nas wylosują,to jednak jesteśmy pępkiem Świata:-)A poważnie:to super,że wreszcie się spotkamy.Wracajcie do ekstraklasy!Pozdrawiam

odpowiedz
MCHR - 28.09.2019 / 11:36, *.orange.pl

@Bie(L)any : Brawo dla kolegi. Nic mnie tak nie dobija jak te spiny między braćmi po szalu. Szanujmy się. Ani jeden, ani drugi nie wie kto siedzi po drugiej stronie i w realu może nawet by się nie odezwał, ale klawiatura wszystko przyjmie.

odpowiedz
Marcin1910 - 28.09.2019 / 11:27, *.4.71

Drodzy legioniści, nie jesteście dla wszystkich pępkiem świata, dla nas mecz z wami po latach kopania się na klepiskach i wichurach, na pewno jest bardzo atrakcyjnym wydarzeniem. Ciekawe czy gdybyście byli w analogicznej sytuacji do naszej to również nie cieszylibyście się jak dzieci, choć wam jest trudno o sobie wyobrazić bo wam to ni grozi,dla was zajęcie drugiego miejsca w lidze to powód do gwizdów lżenia piłkarzy i malejącej frekwencji, nas życie nauczyło pokory i ostatnie lata pokazały że jako kibice fanatycy daliśmy egzamin. Spotkają się odwieczni wrogowie, solidne marki kibicowskie, odżywają wspomnienia, normalna rzecz że w tych smutnych jak pizda czasach jest radość. A na boisku?? pamiętajcie wy musicie, my możemy. Do zobaczenia (mam nadzieję)

odpowiedz
Dentysta - 28.09.2019 / 10:32, *.mm.pl

Rozumiem,że jedzieMY na mecz?Karnety nie obowiązują,można będzie kupić bilety(z tego,co wyczytałem),trzeba się zarejestrować w ich systemie(zrobiłem to).Popatrzcie na plan stadionu;-)Kibice gości(czyli MY) mają sektor B1 i B2,więc reszta nas może kupić w sektorach przyległych,czyli A12,B3,B4,B5,i B6;-)I będzie wtedy cieeekawie.MyLę się?

odpowiedz
Caesar - 28.09.2019 / 10:18, *.inetia.pl

@Sier(L): "z pod" poważnie? To po czesku? 33 lata a ortografia 7latka. Jak nie pamiętasz zydzewa to .....brak slow

odpowiedz
Bie(L)any - 28.09.2019 / 10:03, *.vectranet.pl

@nikt:
Po co ta napinka chłopaczyna grzecznie pyta więc można odpowiedzieć albo nie tak po prostu czy ty wszystko wiesz ....
Czy może korzystasz z Google... i co oznacza to że jesteś gamoniem dla tych co to wiedzą???
Przecież nie pyta ile to jest 2+2 ...

odpowiedz
(L)egia - 28.09.2019 / 09:57, *.146.154

Cöż za zrządzenie losu!

odpowiedz
L - 28.09.2019 / 09:56, *.chello.pl

@Piekarzmoja fujarka pierdół... Marka koniarka:

odpowiedz
jo - 28.09.2019 / 09:54, *.tpnet.pl

@Red bull: będziesz miał Mosze prawie ekstraklasę przez 90 minut....

odpowiedz
Legia - 28.09.2019 / 09:50, *.orange.pl

@Pawełek: siema to jest twój pierwszy wyjazd to mamy motyla szacun

odpowiedz
Kamień - 28.09.2019 / 07:35, *.chello.pl

@Warszaeiak1234: Mecz sezonu? Chyba kibicowsko, o ile nas wpuszczą...

odpowiedz
Sier(L) - 28.09.2019 / 06:43, *.centertel.pl

@(L): co to rts mam 33lata i nie pamietam jakiś klubik z pod Warszawy?

odpowiedz
Krzysiek z Warszawy - 28.09.2019 / 04:55, *.centertel.pl

Ubliżanie nie pomoże,wszystko i tak zależy od zawodników,no może też od sędziów,fartu...

odpowiedz
żal - 28.09.2019 / 01:45, *.chello.pl

Lechia już drugi sezon pod rząd farci w losowaniach. Kto to losuje?

odpowiedz
Scvv - 27.09.2019 / 23:58, *.centertel.pl

@Red bull: nie zaczepijacie Redbulla bo na Was doniesie. STOP 60!

odpowiedz
Jacek - 27.09.2019 / 22:53, *.ip-point.pl

Czy Legia kiedykolwiek oprócz finału zaraz w PP w Warszawie? Czy PZPN będzie przed wyborami robił dobrze każdej dziurze na piłkarskiej mapie Polski??

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 27.09.2019 / 22:47, *.play-internet.pl

@1916: ok. 800-900

odpowiedz
1916 - 27.09.2019 / 22:37, *.orange.pl

@Zlb82 : Wszystko rozejdzie się w grupach więc wolnej sprzedaży nawet nie ma co marzyć;)

odpowiedz
nikt - 27.09.2019 / 21:22, *.elartnet.pl

@mareczek : spadaj ciećwierzu i do książek, cymbale

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 27.09.2019 / 21:20, *.centertel.pl

@Cult⚽️Legia: ty polecisz pewnie pierwszy

odpowiedz
Wolfik - 27.09.2019 / 21:14, *.mm.pl

Fajne losowanie, ale awans obowiązkiem. Nasi młodzi też nieżle trafili.

odpowiedz
Warszaeiak1234 - 27.09.2019 / 21:14, *.chello.pl

Pilkarsko powinno byc 3-0 dla Legii ale ambicja i wlasny teren w czesci niweluja roznice. Dla nich mecz ostatniego 5 lecia. Dla nas kolejny mecz sezonu.

odpowiedz
(L) - 27.09.2019 / 21:01, *.t-mobile.pl

@Bemowo : nie popłacz się. Odpowiedź (L) na wpis rts-u TT genialny !!!

odpowiedz
bodek75 - 27.09.2019 / 20:43, *.net.pl

@Gienek: Się zdziwisz

odpowiedz
MAXX1973 - 27.09.2019 / 20:34, *.orange.pl

Fakt nienawiści obu klubów nie oznacza że prawdziwi fanatycy nie zacierali dłoni by taki mecz się odbył zwłaszcza decydujący o awansie do dalszej rundy Widzewowi nigdy puchar nie leżał i do stracenia nic nie mają. Dla Legii ten puchar to raczej honor Jeszcze ciekawiej by było gdyby to był finał. Młodzi tego nie rozumieją ale zawsze pod kątem kibicowskim to było coś na co czekało się do kolejnego spotkania !!!

odpowiedz
Pio - 27.09.2019 / 20:32, *.play-internet.pl

@Joni: no wybacz , największa szansa to że z poko lub lewo

odpowiedz
tomiacab - 27.09.2019 / 20:16, *.virginm.net

@Franz Zmuda : jak nie pomoże trzeciego wuja dołożę.

Ps. To nie są żarty, tam śmieci się jeszcze czwarty.

odpowiedz
Nie rozumiem tego - 27.09.2019 / 19:49, *.t-mobile.pl

@antek:
Też jestem za tym aby grali w naszej ekstra super lidze:)
Łódź to emocje a nie nie Raków lub Gliwice....

odpowiedz
bażant - 27.09.2019 / 19:40, *.chello.pl

u naszych braci starszych w wierze pełen stadion się szykuje:)

odpowiedz
Piekarz - 27.09.2019 / 19:31, *.play-internet.pl

W łodzi nie ma pieczarek wszystkie WP... Koniarek. Jest jedna pieczarka w du..e u marka koniarka. Ach te lata 90 te

odpowiedz
Bemowo - 27.09.2019 / 19:06, *.chello.pl

Ten kto wpadł na ten wpis na twiterze zawstydził nas w oczach całej polski.

odpowiedz
S - 27.09.2019 / 18:55, *.net.pl

@Pawełek:Lekcje odrobione?To lekturę czytaj i do spania.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.09.2019 / 18:46, *.play-internet.pl

@Ciekawy: Albo szczęsna

odpowiedz
GCW - 27.09.2019 / 18:09, *.chello.pl

Kto? Nie kojarzę...
Dajcie info w której klasie rozgrywkowej grają...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.09.2019 / 18:03, *.play-internet.pl

Ciekawe,czy "w koluszkach będzie bal"?

odpowiedz
Dawid - 27.09.2019 / 18:02, *.net.pl

@Cult⚽️Legia: obudziłaś się już?

odpowiedz
Ciekawy - 27.09.2019 / 17:55, *.chello.pl

@Kosachicago:

Piękne mówisz? To ty Majak???

odpowiedz
Fen - 27.09.2019 / 17:37, *.232.5

@mareczek : druzyna z nizszej ligi jest zawsze gospodarzem

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 27.09.2019 / 17:33, *.204.46

Marzy mi sie najazd całej Żylety pod stadion Widzewa i wjazd z bramá a potem 90 minut gorâcej głośnej atmosfery!

odpowiedz
GL - 27.09.2019 / 17:33, *.tpnet.pl

LEGIA i LEGIA II. powinny awansowac bez problemu !!

odpowiedz
Leny - 27.09.2019 / 17:19, *.bell.ca

@Remington: "kopacza" ?!? chyba ze ta klamczuche nieudaczna byla premier miales na mysli :))

odpowiedz
Salvador GCW - 27.09.2019 / 17:10, *.play-internet.pl

Jazda z tą Łódzką K... !!!

odpowiedz
Marcin 7 - 27.09.2019 / 17:08, *.com.pl

@mareczek : nie wiem czy czasem nie jest tak, że rywal z niższej ligi jest gospodarzem...

odpowiedz
Derby Polski - 27.09.2019 / 16:49, *.centertel.pl

Nie nastawiajmy się na wyjazd.Wojewoda po zajsciach na meczu ze Śląskiem pewnie prewencyjnie zamknie sektor gości na ten jeden mecz... A Widzew raczej nie ugości nas na swoich sektorach...

odpowiedz
mareczek - 27.09.2019 / 16:48, *.vectranet.pl

Szkoda,że nie w Warszawie:-/ Dlaczego 2 raz z rzędu gramy na wyjeździe wie ktoś? Ogólnie człowiek się wychował na rywalizacji z Widzewem dlatego fajnie,że szykuję się taki powrót do przeszłości.Duże emocje się szykują

odpowiedz
Young - 27.09.2019 / 16:46, *.47.80

@Pawełek: ale masz marzenia, zapomnij o wyjeździe :))

odpowiedz
XXL - 27.09.2019 / 16:44, *.play-internet.pl

@Pawełek: zapomnij o bilecie

odpowiedz
asd - 27.09.2019 / 16:25, *.orange.pl

Widzew Widzew łódzki Widzew ja tej k..... nie nawiedzę ehhhh stare lata 90

no Vuko kopara opadła już sie pewnie boisz , w sumie to może i na pewno będzie ciężko szykuj jakiś tekst na konferencję , że rywal trudny itp itd

odpowiedz
Pawełek - 27.09.2019 / 16:22, *.netfala.pl

Kurcze fajny wyjazd się szykuje. Jadę! Kiedy zapisy? To będzie mój pierwszy wyjazd, ale za to jaki. Do miasta meneli jak to powiedział jakiś klasyk.

odpowiedz
Franz Zmuda - 27.09.2019 / 16:21, *.plus.pl

Wój w d...e Łodzi tej k...ie nic nie zaszkodzi..a jak zaszkodzi to drugi wój w d... Łodzi

odpowiedz
apap noc - 27.09.2019 / 16:10, *.tpnet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): co ty chcesz sam ze sobą jechać

odpowiedz
Xxx - 27.09.2019 / 16:10, *.centertel.pl

@Juri : By Widzewiakom rozwalić głowy

odpowiedz
Matigol - 27.09.2019 / 16:06, *.inetia.pl

@Red bull: Znając życie śmieszny pejsie to słoików masz wśród znajomych a może i rodziny. Więc zweryfikuj ocenę rzeczywistości. My mamy zobaczyć co to prawdziwy doping? Nie pomyliło Ci się coś? Po podłódzkich wsiach to sam się rozejrzyj - jak to ŁKS śpiewa : " Ilu was z Łodzi - hej k...ilu was z Łodzi? " :) Twoja matka to mydło.

odpowiedz
SNS - 27.09.2019 / 16:04, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA: Trzymając w ręku kamień brukowy...

odpowiedz
Heniek - 27.09.2019 / 16:04, *.chello.pl

To będzie jak łowienie ryb w beczce. Kałasznikowem.

odpowiedz
W Łodzi tylko ŁKS - 27.09.2019 / 16:03, *.play-internet.pl

@Red bull:

Nie napinaj się tak, prostaczku spod Łodzi... Moja dzielnica ma więcej mieszkańców niż wasze wszystkie podłódzkie fan-cluby...

odpowiedz
. - 27.09.2019 / 16:03, *.orange.pl

@FOREVER LEGIA: ...ściskając w ręku kamień brukowy ... ;)

odpowiedz
Kosachicago - 27.09.2019 / 16:01, *.amazonaws.com

@word!up: to byly poekne czasy

odpowiedz
Red bull - 27.09.2019 / 15:56, *.virginm.net

Zajebiscie, sloiki przyjada do Lodzi i zobacza co to znaczy prawdziwy doping...Bedzie potem co po wsiach rodzinom opowiadac.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.09.2019 / 15:54, *.play-internet.pl

@Juri : wziąść z sobą kosę-nic nie zaszkodzi.......

odpowiedz
Juri - 27.09.2019 / 15:35, *.inetia.pl

Wsiąść do pociągu,byle do Łodzi....

odpowiedz
Franz Zmuda - 27.09.2019 / 15:21, *.212.44

https://youtu.be/X0C03cnLaFc

odpowiedz
Krzysiek z Warszawy - 27.09.2019 / 15:07, *.centertel.pl

Zapowiada się ciekawy mecz bo i przeciwnik jest ciekawy.
Kiedyś mecze Legii z Widzewem w lidze były wspaniałymi wydarzeniami.
Teraz mecz w Pucharze Polski.
Super!

odpowiedz
ziutek - 27.09.2019 / 13:11, *.vectranet.pl

Ciekawe czy żydzew zrobi taką '' oprawę' jak w meczu ze Sląskiem haha.Tylko oprawa jagi może konkurować z oprawą żydzewa z tego meczu.

odpowiedz
antek - 27.09.2019 / 13:09, *.chello.pl

szkoda że nie ma dwumeczu ale zajebiście że mecz z widzewem jestem za żeby wrócili do ekstra gówna

odpowiedz
Remington - 27.09.2019 / 13:02, *.t-mobile.pl

Żydzew po słabej grze wygrał z drugim garniturem Śląska i już myślą że z Nami też im tak łatwo pójdzie... ale Legia nigdy nie lekceważy PP a do tego w sztabie szkoleniowym Legii jest Sagan i on wyjaśni naszym kopaczą co trzeba zrobić z tą K....

odpowiedz
Zlb82 - 27.09.2019 / 13:02, *.t-mobile.pl

Jak będzie z biletami???

odpowiedz
1916 - 27.09.2019 / 13:00, *.centertel.pl

Ile tam ma sektor gości teraz?

odpowiedz
Kibic L - 27.09.2019 / 12:59, *.centertel.pl

Będą bilety w otwartej sprzedaży?

odpowiedz
Tomek - 27.09.2019 / 12:59, *.113.189

@syjon85: Vukovic to kojarzy tylko to, co mu Mioduski nakaże. Zwykła marionetka w rękach prezesa

odpowiedz
peru123 - 27.09.2019 / 12:57, *.plus.pl

@Tylko widzew:
Byłem , pamiętam, taki sport,
pamiętam też wiele późniejszych spotkań, ale nie będę kopał leżącego 2 ligowca.

odpowiedz
mox - 27.09.2019 / 12:56, *.chello.pl

@syjon85: no i oby przemówił grajmom do głów.

odpowiedz
syjon85 - 27.09.2019 / 12:54, *.play-internet.pl

@mox:
Vuko chyba jeszcze kojarzy co oznacza mecz z Widzewem ...

odpowiedz
mox - 27.09.2019 / 12:50, *.chello.pl

Problem tego meczu jest taki że nasz zlepek kopaczy zarobkowiczów z róznych stron świata nawet nie wie co to znaczy mecz z widzewem, natomiast tamci już na sam fakt zagrania z klubem z e-klapy reagują sraczką, a co dopiero z Legia. Pojadą nasi z przeświadczeniem że zagrają z ogórami i tamci ich docisną na wielkim ciśnieniu od 1min i może być roznie... Piłkarsko to lepiej było na Chełmianke trafić.

odpowiedz
Gienek - 27.09.2019 / 12:44, *.netfala.pl

Super losowanie. Rozpier.olimy miasto meneli, że aż miło. Wstydzew po raz kolejny dostanie baty od Legii.

odpowiedz
Jerry - 27.09.2019 / 12:36, *.netfala.pl

@Tylko widzew:To że tu jesteś to tylko znaczy, że jednak nie tyko Widzew. a już to , że piszesz mała litera nazwę swojego klubu to świadczy o Twojej miłości do niego i jego małości.

odpowiedz
yxz - 27.09.2019 / 12:33, *.16.23

@Tylko nie wstydzew: Zaczyna się xDDDDD

odpowiedz
Artur - 27.09.2019 / 12:33, *.25.51

Juz sie napinacze-robotnicy uaktywnili. Wreszcie moga zagrac mecz z prawdziwym klubem a nie na pastwisku. Do extraklapy to pewnie jeszcze z dekade im zajmie awansowac. Tak to juz bywa....

odpowiedz
Majk - 27.09.2019 / 12:31, *.centertel.pl

Znowu losowanie pod widzewa żeby stworzyć im pozory ekstraklapy - najpierw Śląsk teraz Legia... ;-) A tak serio fajnie, tylko obawiam się wyniku bo te nasze kopacze zarobkowi to nawet nie wiedzą co to znaczy klasyk z widzewem i pojadą jak na zwykły meczyk pucharowy z jakimiś leszczami z II ligi miedzy ekstrsklapą a tam już zaczeli Robaki i spolka trenowac na Legie i niezla sraczka jest zapewne.

odpowiedz
Mariot85 - 27.09.2019 / 12:30, *.play-internet.pl

Pewnie wojewoda zamknie sektor gości więc nie cieszymy że za wczas

odpowiedz
e - 27.09.2019 / 12:30, *.net.pl

SZTOSSSSSS!

odpowiedz
word!up - 27.09.2019 / 12:29, *.inetia.pl

W Łodzi jest draka. szczęsny pie... majaka !!!

odpowiedz
Kedar1985 - 27.09.2019 / 12:24, *.orange.pl

Pięknie! :)

odpowiedz
MP.J ( L ) - 27.09.2019 / 12:23, *.t-mobile.pl

jak ja tej k.....y nienawidzę!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.09.2019 / 12:21, *.play-internet.pl

Boli mnie cewaaaaaaa,na widok qrwy z widzewa,boooooli mnie ceeeeewa.........

odpowiedz
F(L)ippy - 27.09.2019 / 12:21, *.126.19

I to jest losowanie XD

odpowiedz
Pepe - 27.09.2019 / 12:18, *.t-mobile.pl

Super :)
Wreszcie :)

odpowiedz
Ryj - 27.09.2019 / 12:16, *.com.pl

Zajebiście by było nie odpaść :)

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 27.09.2019 / 12:15, *.centertel.pl

Krótko i na temat jazda z kur... Legio!!

odpowiedz
- 27.09.2019 / 12:14, *.chello.pl

a rezerwy z Odrą Opole też ciekawie

odpowiedz
Armagedon - 27.09.2019 / 12:14, *.lsas.aero

Ooo ja pie...le !!! Mamy to !

odpowiedz
Wirion - 27.09.2019 / 12:13, *.play-internet.pl

Wojna !!!

odpowiedz
Cezary1916 - 27.09.2019 / 12:11, *.com.pl

Jazda z k...mi

odpowiedz