Tomasz Bartnik - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Czwarte miejsce Bartnika na ME 300m

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Bartnik z sekcji strzeleckiej Legii znalazł się tuż za podium podczas Mistrzostw Europy w strzelaniu z 300 metrów, które odbywały się w Tolmezzo. Legionista w konkurencji karabinu trzy postawy wyprzedzony został jedynie przez Norwega, Simona Claussena, Austriaka Bernharda Pickla oraz Węgra Petera Sidi. Do miejsca na podium Bartnikowi zabrakło 10 punktów - łącznie uzyskał 1173 pkt., z czego klęcząc 392 pkt., leżąc 396 oraz stojąc 385.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.