Młodzież: mecze wtorkowe i środowe

Niezbyt udanie wypadły mecze derbowe legionistów w CLJ U17 i U15. Juniorzy młodsi ulegli Polonii 0-2, natomiast przy Łazienkowskiej w meczu trampkarzy padł wynik 4-7, a Legia kończyła mecz w 10. Lepiej zaprezentowali się za to młodsi gracze - Legia U13 rozegrała zaległe spotkanie ligowe z SEMP dominując szczególnie w I połowie, zaś gracze z rocznika 2009 i młodsi poradzili sobie całkiem nieźle w spotkaniu ze starszymi kolegami ze Świtu Warszawa.

CLJ U17: MKS Polonia Warszawa 2-0 (1-0) Legia U17
1-0 31 min.
2-0 54 min.

Legia: Sebastian Krejer – Tomasz Okulicki [04], Filip Szewczyk, Jakub Rutkowski [04] (69' Marcel Krajewski), Kacper Imiołek – Bartosz Wicenciak, Ignacy Dawid, Sebastian Kieraś [04](64' Bartosz Ślendak), Patryk Bek [04](46' Ivan Vidosević), Kacper Skwierczyński – Wiktor Kamiński [04](69' Marcel Niesłuchowski)
Trener: Rafał Gębarski, II trener: Piotr Ciołkowski

CLJ U15: Legia U15 4-7 (2-4) MKS Polonia Warszawa 05
1-0 1 min. Kacper Rojkowicz
1-1 2 min. Antoni Grzelczak
1-2 25 min. Dawid Łącki (rzut karny)
1-3 35 min. Kacper Śmiglewski (as. Mateusz Krzystoszek)
1-4 38 min. Dawid Łącki
2-4 39 min. Maksymilian Stangret (as. Wiktor Kaiuk)
2-5 50 min. Kacper Śmiglewski
2-6 59 min. Mateusz Krzystoszek (rzut karny)
3-6 62 min. Maksymilian Stangret (głową, as. Wiktor Kaiuk po rzucie rożnym)
4-6 66 min. Kacper Rojkowicz (z rzutu wolnego)
4-7 69 min. Antoni Grzelczak

Strzały (celne): Legia 11 (7) - Polonia 34 (19)

Legia: Jakub Murawski – Szymon Gaj, Hubert Ogórek, Igor Szostek ŻCZ (68'), Maciej Bochniak – Filip Składowski (60' Piotr Kuc), Grzegorz Burakowski (60' Karol Haber), Wiktor Kaiuk, Kacper Rojkowicz, Kacper Michalski (46' Michał Wojciechowski) – Maksymilian Stangret. Rezerwa: Tomasz Zieliński (br)
Trener: Artur Kalinowski, II trener: Tomasz Bąbel

Legia U13 - SEMP Ursynów 07

Strzały (celne): Legia 22 (16) - SEMP 14 (5)

Legia: Dawid Ostrowski, Jakub Misiewicz - Piotr Bzducha [08], Antoni Wasiak-Libiszowski, Leon Ziętek, Dawid Foks, Kuba Nawrocki, Michał Korba, Aleks Płoszka, Stanisław Gieroba, Aleksander Iwańczyk, Jan Leszczyński, Mateusz Różański, Sebastian Baranowski
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Maciej Pietraszko

Świt Warszawa 08 - Legia U11

Legia: Denys Stoliarenko - Jan Rodak, Aleksander Marciniak, Edo von Brandt-Etchemendigaray, Wktor Wach, Aleksander Badowski [10], Jakub Piaseczny, Borys Boryszewski, Mateusz Strzelecki, Wiktor Milewski
Trenerzy: Mateusz Legierski, Sebastian Janusiński

Legioniści rozegrali spotkanie rewanżowe ze starszymi kolegami ze Świtu Warszawy na swoich warunkach, mimo zauważalnych różnic fizycznych. Od pierwszego meczu, nasi zawodnicy znacznie poprawili kontrolowanie linii spalonego, czucie przestrzeni i decyzyjność, a w obronie nie dawali sięzbyt często zaskakiwać.

Legia U10 - F.A. Piaseczno 09

Legia LSS U10 - Gwardia Warszawa 2010

Podobnie jak pierwszy mecz miedzy tymi drużynami, także rewanż stał od pierwszych minut pod znakiem wyraźnej przewagi grających bardzo zdecydowanie legionistów. Wprawdzie na początku drugiej kwarty goście zagrali wreszcie bardziej odważnie, a pressing dał im kilka dobrych okazji strzeleckich, jednak pod koniec tej części gry do głosu ponownie doszli legioniści, którzy dominowali technicznie oraz jeśli chodzi o tempo gry. Do końca spotkania mecz toczył się głównie na połowie gości, którzy zdołali jednak parokrotnie przeprowadzić akcje, po których cieszyli się ze zdobytych goli.