fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Filmy z oprawami: #JestSuper oraz Gdzie jest ta Legia?

Woytek - Wiadomość archiwalna

Podczas sobotniego meczu z Lechem Poznań na stadionie Legii stawiło się 25401 kibiców. Fani z Łazienkowskiej zaprezentowali na trybunach dwie oprawy. Pierwsza na wyjście piłkarzy na trybunie Deyny, druga na Żylecie.Zapraszamy do obejrzenia filmów z oprawami i długi materiał z dopingiem.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Gocław - 23.10.2019 / 15:36, *.chello.pl

@zdegustowany:
@kibic Legii od zawsze:

Nikt nie obraził Pana Mioduskiego. Ocena jego pracy, to nie obrażanie.

Panowie, Wy naprawdę porównujecie Legię Warszawa do Szombierek Bytom, Stali Mielec czy nawet do Zawiszy Bydgoszcz? Albo chcieliście Legię obrazić albo nie macie pojęcia o potencjale klubów, a zwłaszcza miast.

Chcecie nam wmówić, że Legia nie jest na rynku atrakcyjnym towarem do kupienia? I jakby Pan Mioduski dziś puścił w miasto informację o chęci sprzedaży, to nikt by się nie zgłosił? Takie straszne bajki słyszymy od wielu lat, a potem są przetargi i koperty z ofertami, bo nikt nie chce z Legii odejść ;).

Pan Leśnodorski powiedział ostatnio, a potwierdził to obecny prezes Wisły Kraków, że przy dobrym zarządzaniu, na Wiśle nie da się, nie zarabiać. Wisła w pół roku zredukowała jakiś tam procent długu, tylko dlatego, że jest dobrze zarządzana. Nie ma tam sponsora, a dług maleje. I biorąc to wszystko pod uwagę, Wy nam chcecie wmówić, że nikt nie kupi klubu, z dużo większym potencjałem od Wisły, bez wielkich długów, lepiej poukładanym z miastem i Pan Mioduski to nasz jedyny wybawiciel od 4 ligi? :)
W klubie Ekstraklasy z dużego miasta nie da się, nie zarabiać. Wystarczy dobrze zarządzać. A nasz budżet, o ile poszedł w dół za zarządów Pana Mioduskiego?

Nie ma kolejki chętnych w wielką kasą?
Tu nie potrzeba wielkiej kasy, jakby Pan Mioduski chciał sprzedać Legię, to dobry zarządzający (i kreatywny księgowy/prawnik) mógłby klub kupić na kredyt. A przy ustawicznym awansie do LM spłacić w 5-10 lat.

Nie straszcie nas, że Pan Mioduski wyprzeda piłkarzy i zostawi klub, gdyż Pan Mioduski za bardzo dba o swój wizerunek i PR, żeby robić takie rzeczy. A po takim ruchu byłby na salonach... spalony. Gdzie teraz są Pan Wojciechowski i Osuch? A poza tym, to czy Pan Mioduski nie ma czegoś, komuś do udowodnienia? :) Na tę chwilę przegrywa tę rywalizację z kretesem. A z "Martą Ostrowską" nie jest łatwo przegrać :).

Oczywiście, możemy się cieszyć, że klub wypłaca pieniądze na czas, piłkarze mają wyprane getry, a szczur nie biega pod prysznicem, ale czy tylko o to chodzi? To jest sufit dla Was i prezesa? Dla nas to nawet nie podłoga, a fundament.
Dla Legii i tym samym dla Pana Mioduskiego, priorytetem powinna być Liga Mistrzów, zwłaszcza obliczu nadchodzących zmian w Euro Pucharach. My za to zmarnowaliśmy już cały ranking UEFA i słyszymy, że może za 10 lat będziemy najlepsi w polskiej lidze.

Czy kibice nie byli wstrzemięźliwi w krytyce w stosunku do prezesa?
Moim skromnym zdaniem, ta ocena pracy prezesa przez kibiców, jest o pół roku spóźniona.

I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, która może Wam pomóc zrozumieć naszą frustrację i nerwy.
Legia to NIE jest prywatna firma właściciela Pana Mioduskiego.
Nie jest tak jak piszesz, że jak Pan prezes popełnia błędy, to wstydzi się za nie sam. Wstydzimy się my wszyscy, a potem w konsekwencji również płacimy za to finansowo. Jak mi się nie podoba asortyment w jednym sklepie spożywczym, to idę do konkurencji. W Legii to tak, nie działa. Tu prędzej zmieni się właściciel sklepu, gdyż sklepu nikt nie zmieni.

Nikt prezesa nie wyrzuca z Legii, dalej chcemy razem budować ten klub, ale na tę chwilę Pan Mioduski pogubił się w swoich wizjach, nie wyciąga żadnych konsekwencji ze swoich błędów i ja osobiście się cieszę, że w końcu kibice o tym głośno powiedzieli.

odpowiedz
zdegustowany - 21.10.2019 / 16:00, *.t-mobile.pl

@kibic Legii od zawsze: Gratuluję optymizmu!Czy naprawdę wierzysz,że Twój apel o wstrzemięźliwość w krytyce coś da?Przecież nasi "kibice" sądzą, że Legia to oni a im wszystko wolno.Bardzo bym nie chciał doczekać czasów, kiedy w naszym klubie dojdzie do tego,co w Wiśle, Zawiszy,Polonii,Ruchu..

Tylko,ze rozsądna ocena sytuacji przychodzi z wiekiem a na trybunach rządzą małolaty! Pozdrawiam, także już wiekowy kibic.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 21.10.2019 / 14:08, *.chello.pl

Byli już tacy właściciele,którzy "zabrali swoje zabawki" i zostawiali kluby w beznadziejnej sytuacji! W Legii był Romanowski,który wyprzedał skład,w Polonii Wojciechowski itd Teraz wiele klubów" robi bokami" ,nawet te najbardziej zasłużone padają! Gdzie jest Ruch,GKS,Szombierki,Polonia Bytom i Warszawa,Stal Mielec,Zawisza Bydgoszcz i wiele innych!

To dla przestrogi -wyhamujcie trochę z obrażaniem p.Mioduskiego! W każdej chwili może wyprzedać zawodników,zgarnąć kasę i wtedy sobie zaśpiewacie.....jest dobrze,więc o co wam chodzi!Bo jakoś kolejki kandydatów na sponsorów z wielką kasą nie widać!

Legia jest jednym z niewielu klubów w naszej lidze,które nie mają dużych problemów ,zawodnicy chwalą organizację,dostaja kasę regularnie.Starzy kibice pamiętają ,że w historii Legii były długie okresy bez sukcesów -np 1957-1969 , 1971 -1993/właściwie 1994/,że były czasy,kiedy w podstawowym składzie było 12-13 zawodników,bo resztę zabrał Romanowski,że były czasy,kiedy broniliśmy się przed spadkiem.
Nie nawołuję,żeby zaraz pokochać Mioduskiego ale okażmy mu trochę szacunku!Bo to dzięki niemu walczymy o MP,bo to jego kasa utrzymuje klub. A jego niefortunne działania - cóż,sam za swoje błedy płaci! Oby wyciągał dobre wnioski....

odpowiedz
Dosa - 21.10.2019 / 12:12, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Vanna juz czeka hihih

odpowiedz
Doktor Rozchyl Noga - 21.10.2019 / 08:13, *.centertel.pl

@Ja_Serock: Dupa tam cicho Mydlarzu ..

odpowiedz
News⚽️Legia - 21.10.2019 / 02:25, *.204.116

Oprawa!Dzieło
Sztuki!Od!Kibicòw!Protest!Rzádanie!Miłoś!Do!Legii!

odpowiedz
Do N.S - 21.10.2019 / 02:22, *.204.116

Oprawa musi być mobilizujáca piłkarzy do oddania serca na boisku,oprawa ma być jak przedstawienie teatralne całe 90 minut a nie to co do tej pory,zawsze byliśmy pierwsi w nowych trendach,wiéc do pracy N.S i do projektòw czas,oprawa na całym stadionie a nie tylko Żylety moment,Żyleta prowadzi doping a stadion powtarza cały czas!

odpowiedz
Gocław - 20.10.2019 / 21:07, *.chello.pl

Brawo!!! Z charakterem ;).

odpowiedz
Lesny Dziadek - 20.10.2019 / 17:09, *.play-internet.pl

Szacun dla kibicow za oprawe. Nareszcie...

odpowiedz
Dogwar - 20.10.2019 / 17:09, *.play-internet.pl

@Witam : Tak... Nie było go podczas oprawy, wrócił na stadion po ok 20 minutach... Taką to właśnie miał reakcję...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 20.10.2019 / 17:06, *.play-internet.pl

@Witam : Gdyby mial, podkrecilby wasa...

odpowiedz
Ignac - 20.10.2019 / 16:12, *.t-mobile.pl

Na meczyki pl. jest artykuł o tym,jak kibice z żylety kazali śpiewać Wszołkowi obraźliwe piosenki na ksp

odpowiedz
RosUł - 20.10.2019 / 14:36, *.chello.pl

Zeby było jasne. To nie hejt,to zdanie opinii publicznej Panie Mniodek

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.10.2019 / 14:26, *.btcentralplus.com

MIODUSKI OUT !!!! Nawet gdyby wczoraj wygrali 10-0 to nic to nie zmienia !!!!!

odpowiedz
Witam - 20.10.2019 / 14:13, *.net.pl

Ktoś widział reakcję Loczka?

odpowiedz
Ja_Serock - 20.10.2019 / 13:56, *.play-internet.pl

I gdzie ta oprawa na wszystkie trybuny

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.