Cenna wygrana Kleczkowskiej w Baltic Cup

Zawodniczka kick-bokserskiej Legii, Klara Kleczkowska zwyciężyła w trzeciej edycji zawodów Baltic Cup, w kategorii wagowej do 55 kilogramów, w formule kick-light. Legionistka w drodze po trofeum, pokonała dwie mistrzynie kraju. W finale Kleczkowska zwyciężyła przed czasem Anetę Święch z KO Team Otwock, poprzez bardzo wysoką przewagę punktową, wynoszącą powyżej 15. punktów. Tym samym zawodniczka Legii zapewniła sobie prawo startu na Mistrzostwach Świata, które za pięć tygodni odbędą się w tureckiej Antalyi. Dodajmy, że na MŚ do Turcji poleci także druga legionistka startująca w formule kick-light, kat. -65kg - Adrianna Dworniak.