III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Legia II Warszawa

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W zaległym meczu 7. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1-0. Zwycięską bramkę dla drużyny Piotra Kobiereckiego zdobył w 52. minucie Maciej Rosołek. Legioniści ostatnie 25 minut grali w dziesiątkę, bo dwie żółte kartki otrzymał Salvador Agra. Legia zajmuje 4. miejsce w tabeli, mając 5 oczesk straty do lidera i jeszcze jeden zaległy mecz do rozegrania, z czternastym w tabeli Ruchem Wysokie Mazowieckie.

W zespole ze stolicy wystąpiło sporo zawodników z pierwszej drużyny: Cierzniak, Remy, Agra, Praszelik, Kostorz, Nagy i Rosołek.

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 (0-0) Legia II Warszawa
0-1 - 52' Maciej Rosołek (karny)

Legia II: Radosław Cierzniak - Nikodem Niski, William Remy, Chris Philipps, Mateusz Grudziński - Salvador Agra ŻCZ (68'), Łukasz Łakomy (85'Radosław Pruchnik), Mateusz Praszelik, Kacper Kostorz (46' Kamil Orlik), Dominik Nagy - Maciej Rosołek
Rezerwowi: Gabriel Kobylak (br), Ariel Mosór, Patryk Konik, Radosław Cielemęcki, Piotr Cichocki.

Trener: Piotr Kobierecki

Żółte kartki: Kamil Kubiak, Kamil Szymczak, Jan Peda (Lechia) - Chris Philipps, William Remy, Mateusz Praszelik, Salvador Agra (Legia)