fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia 5-2 AZS UW Wilanów

Woytek, źródło: legiafutsal.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek futsalowa Legia rozegrała ostatni sparing w okresie przygotowawczym przed startem II ligi. "Wojskowi" zmierzyli się z liderem I ligi, AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów i wygrali 5-2.Spotkanie było prowadzone w szybkim tempie, obie drużyny stwarzały sobie sporo sytuacji bramkowych. W pierwszej części lepiej zaprezentowała się drużyna gości z Wilanowa, ale w drugiej odsłonie to legioniści przejęli inicjatywę i stworzone okazje zamienili na gole.

Pierwszy ligowy mecz Legia rozegra w sobotę, 10 listopada o godzinie 13:00 w hali przy ulicy Gładkiej 18 (OSiR Włochy). Rywalem będzie Teqball Club Podkowa Leśna. Zapraszamy!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.