REKLAMA

19-20.11: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Koszykarze Legii muszą w środę wygrać z Egisem Kormend, aby zachować szanse na awans do kolejnej rundy FIBA Europe Cup. Spotkanie naszej drużyny z Węgrami rozpocznie się o 20:00 w hali Koło. Na pierwszym meczu obu drużyn, fani z Kormendu zaprezentowali polsko-węgierską oprawę i bardzo sympatycznie przyjęli nasz zespół. W środę, legioniści z drużyny U16 rozegrają mecz kontrolny z rówieśnikami z reprezentacji Polski, przebywającymi na zgrupowaniu w Sulejówku. Dwa dni później, z reprezentacją U16 zmierzą się legioniści o rok starsi.
Rozkład jazdy:
20.11 g. 20:00 Legia Warszawa - Egis Kormend [kosz, ul. Obozowa 60]

Młodzież:
19.11 g. 17:30 Legia U10 - Warta Poznań [ul. Łazienkowska 3]
20.11 g. 14:00 Polska U16 - Legia U16 [Ząbki ul. Słowackiego]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.