REKLAMA

Zwycięstwo M. Lohmanna w Polish Junior Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Młodzi zawodnicy sekcji squasha Legii wzięli udział w międzynarodowym turnieju Polish Junior Open we Wrocławiu, w którym rywalizowało 250 juniorów z 19 krajów. Najlepiej spośród 16 startujących legionistów wypadł Mateusz Lohmann, który zdobył złoty medal w kat. U-11. W tej samej kategorii wiekowej, wśród dziewcząt, na miejscu czwartym sklasyfikowana została Ewa Kozłowska.

Wyniki legionistów w Polish Junior Open:
U-11: 4. Ewa Kozłowska
U-11: 1. Mateusz Lohmann, 12. Tymon Pawluk, 23. Kazik Leszczyński
U-13: 17. Martyna Malinowska, 20. Natalia Łukawska
U-13: 12. Maciej Kubrowski, 13. Szymon Lohmann, 15. Jan Żemojcin
U-15: 15. Zogia Parafiniuk, 20. Zuzia Głogowska
U-15: 9. Antoni Jakubiec, 10. Michał Sienkiewicz, 11. Igor Anisiewicz, 34. Dominik Mozer, 37. Antoni Olech

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.