Robert Kraskowski, Tomasz Bartnik, Maciej Wojtasiak ze złotym medalem w drużynie w karabinie pneumatycznym
REKLAMA

Pięć medali na MP w strzelaniu pneumatycznym

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od piątku do niedzieli we Wrocławiu odbywały się Mistrzostwa Polski w strzelaniach pneumatycznych. Legioniści indywidualnie wywalczyli dwa medale - w konkurencji karabinu pneumatycznego złoto zdobył Tomasz Bartnik, a Maciej Wojtasiak srebro. W klasyfikacji indywidualnej, Legia dzięki tym wynikom była druga. Trzy kolejne medale w rywalizacji drużynowej sprawiły, że w niej ostatecznie Legia została sklasyfikowana na miejscu trzecim. Legioniści triumfowali w karabinie pneumatycznym mężczyzn w składzie Kraskowski, Bartnik, Wojtasiak. Srebro wywalczyła kobieca drużyna w pistolecie pneumatycznym, w składzie Katarzyna Klepacz, Marta Szulżycka, Wioletta Kotynia. Brąz Julia Grzybowska i Tomek Bartnik w karabinie pneumatycznym mix.

Medale legionistów podczas MP we Wrocławiu:
Karabin pneumatyczny: 1. Tomasz Bartnik, 2. Maciej Wojtasiak
Karabin pneumatyczny (drużynowo): 1. Legia (Robert Kraskowski, Tomasz Bartnik, Maciej Wojtasiak)
Karabin pneumatyczny Mix: 3. Legia (Julia Grzybowska, Tomasz Bartnik)
Pistolet pneumatyczny (drużynowo): 2. Legia (Katarzyna Klepacz, Marta Szulżycka, Wioletta Kotynia)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.