REKLAMA

Trzy medale legionistów w Poznaniu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trzy medale zdobyli młodzieżowcy sekcji squasha Legii podczas ostatniego w tym roku turnieju, który odbył się w Poznaniu. Złoto w kategorii do lat 13 wywalczył Szymon Lohmann (oraz piąte miejsce w kat. U-15), srebrny medal zdobył w kat. U-11 zdobył Mateusz Lohmann, a Antoni Jakubiec był trzeci w kat. U-15.

Wyniki legionistów w Poznaniu:
U-9: 7. Ania Jakubiec, 9. Nadia Budzik
U-13: 4. Martyna Malinowska, 6. Natalka Łukawska
U-15: 6. Martyna Malinowska, 12. Natalka Łukawska, 15. Zuzanna Głogowska
U-11: 2. Mateusz Lohmann, 7. Tymon Pawluk, 9. Kazik Leszczyński
U-13: 1. Szymon Lohmann, 4. Mateusz Lohmann, 8. Maciek Kubrowski, 11. Tymon Pawluk, 12. Kazik Leszczyński
U-15: 3. Antoni Jakubiec, 5. Szymon Lohmann, 15. Maciek Kubrowski, 23. Dominik Mozer
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.