Futsal

Zdrowie Garwolin 3-5 Legia Warszawa

Woytek - Wiadomość archiwalna

W meczu 8. kolejki II ligi futsalu rozegranym w Garwolinie Legia Warszawa w wygrała ze Zdrowiem 5-3. Do przerwy "Wojskowi" prowadzili 2-1, po przerwie strzelili trzecią bramkę, ale gospodarze ponownie zdołali zmniejszyć straty, strzelając gola na 2-3. Było to spotkanie na szczycie, mogące zadecydować o tym, która z tych drużyn będzie miała szanse na awans do I ligi. Po wywalczeniu trzech oczek legioniści pozostają niepokonaną drużyną w tym sezonie i z 18 punktami na koncie prowadzą w tabeli. Kolejny mecz nasz zespół rozegra już w najbliższą środę w Solcu nad Wisłą, gdzie o godzinie 20:00 podejmowani będą przez miejscową Victorię.

II liga: Zdrowie Garwolin 3-5 (1-2) Legia Warszawa
Bramki: Przemysław Alot 19', Filip Gac 29', Sebastian Papiernik 37' - Mateusz Gliński 7', Paweł Tarnowski 17', 35', Krzysztof Jarosz 27', Bartłomiej Świniarski 39'

Zdrowie: Michał Zalewski, Dominik Pusek, Sebastian Papiernik, Karol Kopeć, Rafał Głąbicki - Arkadiusz Zalewski, Marcin Makulec, Bogdan Głąbicki, Filip Gac, Emil Anusiewicz, Przemysław Alot.

Legia: Adam Grzyb, Adam Świątkowski, Tomasz Warszawski, Mateusz Łysik (br) - Krzysztof Jarosz, Mariusz Milewski, Mateusz Gliński, Paweł Tarnowski, Paweł Juchniewicz, Łukasz Krupnik, Bartłomiej Świniarski, Tomasz Doliński, Dominik Skorża.

Żółte kartki: Makulec, Papiernik, Gac - Gliński, Tarnowski, Grzyb