Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Antolić: Każdy z piłkarzy daje z siebie sto procent

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Pokazaliśmy się dzisiaj z dobrej strony, zademonstrowaliśmy to, co ćwiczyliśmy na treningach. Oba zespoły zagrały nieźle, my mieliśmy sporo sytuacji na zdobycie goli. Uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo, jednak to tylko mecz towarzyski – powiedział po sparingu Domagoj Antolić.

- Ciężko w tym momencie powiedzieć, czy jestem blisko pierwszego składu. Na każdym treningu daje z siebie wszystko, mam nadzieję, że trener to widzi. Wiem, że każdy z piłkarzy daje z siebie sto procent, ale liczę na to że będę grał w pierwszym składzie. Czuję się bardzo dobrze, tak jak każdy z zawodników. Robimy bardzo dobrą robotę podczas obozu i na pewno będziemy to kontynuować.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
LGZ - 20.01.2020 / 17:57, *.tpnet.pl

Po to jest zgrupowanie ze taryfy ulgowej byc nie moze !!!

odpowiedz
ZGL - 20.01.2020 / 08:40, *.tpnet.pl

To dobrze a rundzie wiosennej trzeba udowodnic efekty pracy na obozie gra w lidze i mamy nadzieje ze udowodni to caly zespol "LEGII " !!!

odpowiedz
Rafciu - 19.01.2020 / 20:38, *.centertel.pl

Domagoj kiedy odchodzisz ??? Czekam z niecierpliwością.

odpowiedz
Grzesiek - 19.01.2020 / 20:07, *.centertel.pl

Milo sie czyta jak tak mowisz Domagoj mam nadzieje ze nie klamiesz a na wiosne pokazesz 100% swoich mozliwosci.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.