Michał Michalak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Michalak powołany do reprezentacji Polski!

Fumen, źródło: Legionisci.com / Koszkadra.pl - Wiadomość archiwalna

Michał Michalak znalazł się w 12-osobowym składzie reprezentacji Polski! Podopieczni Mike'a Taylora zagrają dwa spotkania w ramach kwalifikacji do EuroBasketu. Biało-czerwoni zmierzą się 20 lutego z Izraelem (w Gliwicach) oraz trzy dni później z Hiszpanią w Saragossie.

- Michał Michalak również indywidualnie prezentuje się rewelacyjnie w tych rozgrywkach. Był bardzo blisko składu w poprzednich latach, ale gra na pozycji, gdzie konkurencja jest ogromna. Teraz dostanie szansę - powiedział trener Mike Taylor.

Skład reprezentacji Polski na mecze z Izraelem i Hiszpanią:
Rozgrywający: Łukasz Kolenda (Trefl Sopot), Łukasz Koszarek, (Stelmet Zielona Góra), A.J. Slaughter, (Real Betis Sewilla (Hiszpania))
Rzucający: Karol Gruszecki (Polski Cukier Toruń), Michał Michalak (Legia Warszawa)
Niscy skrzydłowi: Michał Sokołowski (Anwil Włocławek), Jarosław Zyskowski (Stelmet Zielona Góra)
Silni skrzydłowi: Aleksander Balcerowski (Herbalife Gran Canaria (Hiszpania)), Aaron Cel (Polski Cukier Toruń), Tomasz Gielo (Iberostar Teneryfa (Hiszpania))
Środkowi: Adam Hrycaniuk (Arka Gdynia), Damian Kulig (Polski Cukier Toruń)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
???? - 07.02.2020 / 19:36, *.com.pl

Duże zaskoczenie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.